3 najziskovejšie kryptomeny posledných dní
3 najziskovejšie kryptomeny posledných dní. Zdroj: https://www.shutterstock.com/ Yuri Shebalius

V dnešnom článku sa pozrieme na 3 kryptomeny zamerané na inteligentné zmluvy z top 50, ktoré rástli napriek nie najlepšej situácii na krytomenových trhoch.

LUNA

Prvou kryptomenou je token LUNA spoločnosti Terra. LUNA v posledných dňoch rezonuje v mediálnom prostredí. Napriek kritike a závisti zo strany niektorých skupín z kryptomenových komunít, LUNA za predchádzajúci týždeň zaznamenala 11,8 % zisk. LUNA sa nachádza v čase písania tohto článku len 22 % od svojho ATH na 119 USD. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by cena mala výrazne klesnúť.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

3 najziskovejšie kryptomeny posledných dní.
3 najziskovejšie kryptomeny posledných dní. Zdroj: Messari

Tron  (TRX)

Kryptomena Tron po oznámení, že Tron DAO spúšťa svoj vlastný decentralizovaný algoritmický stablecoin USDD ako konkurenciu stablecoinu UST Terry, narástol o 19 %. Podľa Justina Suna, zakladateľa Tronu, má USDD fungovať na podobnom princípe spaľovania tokenov TRX ako funguje spaľovanie tokenov LUNA pri mintovaní UST. Tron spúšťa USDD 5. mája, čo môže naznačovať pravdepodobnosť rastu.

Prečítaj si tiež: Tron narástol o 17 %: Spoločnosť ohlásila stablecoin USDD ako konkurenciu UST!

ApeCoin (APE)

Treťou kryptomenou, ktorá dosiahla slušné zisky za posledné dni, je decentralizovaný metaverzový ERC-20 token ApeCoin. Kryptomenový analytik Coin Bureau, ktorý je známy tým, že svoje kryptomenové portfólio zverejňuje a je pri výbere projektov veľmi skeptický, zaradil ApeCoin krátko po jeho zalistovaní na burzu Binance do svojho portfólia. Od 18. apríla ApeCoin spravil takmer 60-percentný zisk. To je napriek nie najlepšej situácii na trhu celkom slušný zisk.

Čítajte tiež: ApeCoin smeruje na 20 dolárov, ale obchodníci by mali byť opatrní

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre