ApeCoin smeruje na 20 $.
ApeCoin smeruje na 20 $. Zdroj: Shutterstock.com/WindAwake

Apecoin nedávno zaznamenal rastúci trend, ktorý bol následne stiahnutý prirodzenou korekciou. Kde sa potenciálne môže korekcia zastaviť a ako vyzerá najbližší scenár pre APE?

Cena zatiaľ neukončila korekciu a smeruje na point of control zhruba na hladine 13,00 $. Ide o kľúčovú hodnotu kam sa cena zvykne vrátiť. Tým, že trhová cena je nad touto hladinou, mohla by práve slúžiť ako supportná oblasť. Najpodstatnejšie informácie nám však poskytne samotné zoskupenie sviečok.

APE sa vracia na point of control
APE sa vracia na point of control. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – ApeCoin & The SandBox: Tieto metaverzové tokeny vyrástli niekoľkonásobne len za 3 dni! – Prečo?

Apecoin smeruje na 20 $

Ak chceme identifikovať dno, tak cena musí prekonať rezistenciu z maxím korekcie a následne aj predošlé krátkodobé maximum. Tým sa potvrdí reverzia krátkodobého trendu. Navyše stále sledujeme bullish target 20 $, kam cena pravdepodobne bude smerovať, no je potrebné byť opatrný a počkať si na lokálne dno.

To znamená, že kým sa reálne Apecoin dostane na spomínaný bullish target, tak to môže ešte potrvať dlhú dobu. Napriek tomu je nastanevie grafu bullish z dlhodobého hľadiska a z krátkodobého hľadiska cena potrebuje sformovať dno korekcie.

Mohlo by ťa zaujímať – Je vo vašom portfóliu ApeCoin? Tento projekt získava denne viac ako 1 700 hodlerov!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre