bitcoin raketa

Halving sa blíži a sentiment je na kryptomenách pomerne veľmi býčí. Myslím, že množstvo ľudí čakalo krutý nárast dominancie, ale to sa nedeje. Bitcoin aj napriek tomu rastie.

Bitcoin už má opäť býčie momentum

Posledných 48 hodín bola nálada na Bitcoine pomerne mrazivá a veľa obchodníkov vyčkáva, či Bitcoin zvládne uhájiť celý uptrendový pohyb. Myslím, že si plno hodlerov BTC dnes oddýchlo, keď sa pád zastavil a niekoľkokrát bola cena okolo 9 700 USD odmietnutá.

Hodinový graf BTC/USDT
Hodinový graf BTC/USDT

Myslím, že by to bol od veľkých hráčov nezmysel pustiť cenu Bitcoinu späť niekam k 8 000 USD. Majú sentiment na svojej strane a ľudia tam peniaze napchávajú. Videl by som to na pohyb do priestorov 10 500 – 11 000 USD. Podľa toho, či sa spustí FOMO – potom môžeme ísť až k 12 000 USD.

Dominancia Bitcoinu je na hrane

Už teraz som pomerne neistý v držbe altcoinov, našťastie máme väčšinu našich signálov uzavretých v krásnom zisku alebo už zaistené na vstupoch. Dominancia Bitcoinu sa dostáva na extrémne silný support a zároveň na dotyk trendovky.

Denní graf dominance bitcoinu
Denný graf dominancie Bitcoinu

V každom prípade si všimnite, aké tvrdé sú tie červené sviece a ich objemy. Nepredpokladám však zatiaľ tvrdý útok na 60 % dominanciu cez support. Ale bude dosť dôležité toto sledovať a veľmi dôležité obchodovať altcoiny len swingovo na rýchle zisky.

Ktoré altcoiny teraz swingovo obchodujem?

Veľmi správne rozhodnutie bol HODL BNB, kde časť držím od 5 USD a ďalšiu časť som nakupoval približne na 16 USD pred pár týždňami. Ďalej držím menšiu časť XRP.

Swingovo mám otvorené len highcaps altcoiny ako DASH & NEO na Binance a Cardano & Litecoin na Bitmexe. Signál na Cardano som dával verejne, zvyšné do našich signálov.

V našich Crypto Kingdom signáloch sme za posledných pár dní uzavreli krásne zisky približne na desiatich signáloch, najlepšie dopadol asi signál na WPR

Crypto Kingdom signál WPR
Crypto Kingdom signál WPR

Radi by ste tiež získali takéto ziskové signály? K tomu ešte predikcie a pravidelné vzdelanie? Tu si môžete zakúpiť naše spoločné členstvo s Trading11. Spojili sme sa, aby sme vám priniesli tú najlepšiu službu pre traderov v  Česku a na Slovensku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Ján Čuraj.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance