Solana
Solana. Zdroj: Shutterstock, rafapress

Pred nedávnom sme boli svedkami vyjadrenia generálneho riaditeľa populárnej burzy FTX Sama Bankmana-Frieda, ktorý poukázal na rastúci záujem inštitucionálnych investorov o projekt Solana. Čo je však za tým?

Prečítaj si tiež: Solana dokázala predbehnúť XRP a posúva sa do TOP 6!

Inštitucionálni investori chcú Solanu

Solana je blockchain, ktorý bol vytvorený Anatolijom Jakovenkom. CEO burzy FTX neprišiel s týmto vyjadrením len tak z ničoho nič. Solana je totiž dlhodobo podporovaná spoločnosťami Alameda Research a FTX Exchange, ktoré patria práve Samovi Bankmanovi-Friedovi. Hlavným znakom podpory zo strany veľkých inštitúcií je najmä výhľad do budúcnosti. Podľa neho bude Solana vo veľkom využívaná pre priemyselné využitie

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

NFT platforma SOLSEA

SOL ako hlavný konkurent siete ETH disponuje NFT platformou s názvom SOLSEA. Tento projekt bol prvýkrát spustený burzou FTX. Používatelia tak môžu obchodovať s NFT tokenmi. Aj keď má táto platforma stále veľa nevýhod v porovnaní s OpenSea, ktorá beží na ETH, vyhliadky do budúcnosti sú pozitívne. SOL má pred sebou ešte veľmi dlhú a náročnú cestu, ale výhody v porovnaní s ETH sú značné už teraz.

StormGain

Môže ťa zaujímať: Solana s ďalším ATH! Vývojári sľubujú veľké novinky

Podľa posledných údajov portálu solana.com sú priemerné náklady na transakciu 0,00025 USD. Tento faktor spoločne s novými licenčnými štandardami a vysokou priepustnosťou robí blockchain SOL atraktívnym projektom pre celý sektor NFT.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre