Avalanche rastie nahor
Protokol Avalanche. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Platforma Avalanche prežíva jedno z najlepších období. Spomedzi investorov a analytikov sa začínajú vynárať názory o možnom dosiahnutí 100 USD pre AVAX. Je to pravdepodobné?

Prečítaj si tiež: Sú kryptomeny Solana a Avalanche dobrou voľbou pre hodl stratégiu?

Avalanche si razí cestu nahor

Čo v skutočnosti ponúka táto platforma? Poďme sa pozrieť na stručný popis tohto projektu, ktorý je uvedený vo vývojárskej dokumentácií.

„Avalanche je open-source platforma na spúšťanie decentralizovaných aplikácií a podnikových blockchainových nasadení v jednom interperabilnom a vysoko škálovateľnom ekosystéme. Ide o prvú platformu s inteligentnými kontraktami, ktorá spracúva viac ako 4 500 transakcií za sekundu. Transakcie potvrdzuje okamžite.“

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Aké sú rozdiely v porovnaní s konkurenciou?

„Kľúčovým rozdielom medzi Avalanche a ostanými DeFi sieťami je konsenzuálny protokol. Protokol Avalanche využíva nový prístup ku konsenzu, aby dosiahol svoje silné bezpečnostné záruky, rýchlu finalizáciu a vysokú priepustnosť bez toho, aby bola nejako ohrozená decentralizácia.“

AVAX/BUSD
AVAX/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Motivačný program Avalanche Rush

Ako je možné, že sa token AVAX odtrhol z reťaze? Hlavným dôvodom je Avalanche Rusk. Ide o motivačný program na ťažbu likvidity v hodnote 180 miliónov dolárov. Vo vyhlásení spoločnosti bolo uvedené, že tento program prinesie spolupráci s dvomi poprednými DeFi projektami:

„Avalanche Rush prinesie AAVE a CURVE, dva z najväčších DeFi protokolov podľa celkovej blokovanej hodnoty. Prvá fáza bude čoskoro spustená a poskytne natívny token AVAX, ako stimuly na ťažbu likvidity pre používateľov AAVE a CURVE počas troch mesiacov.“

Môže ťa zaujímať: Čo môžeme očakávať po spustení hard forku? Spôsobí Cardano prevrat?

Názory analytikov?

Spoluzakladateľ spoločnosti Blockworks, Jason Yanowitz uviedol jeho poznatky s doterajšieho výskumu protokolu AVAX.

Krypto analytik Bluntz uviedol na svojom Twitteri, že pre AVAX bude pomerne jednoduché dosiahnuť 100 USD.

Ďalším analytikom, ktorý vidí cenu AVAX nad hranicou 100 USD je Kaleo. Ten svoje názory ukázal na svojom Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre