Token XRP
Token XRP. Zdroj: Shutterstock, Vector-3D

Jordan Belfort, alebo vlk z Wall Street, sa vyjadril ku kryptomene XRP. Podľa neho je pre tento projekt reálna cena 10 USD.

Prečítaj si tiež: Herný gigant Ubisoft vstupuje do sveta kryptomien – bude vyvíjať blockchainové hry!

XRP na 10 USD?

Nie je žiadnym prekvapením, že sa táto populárna postava zo sveta financií pohybuje aj na trhu s kryptomenami. Svojím vyjadrením na adresu XRP mnoho ľudí prekvapil. Na svojom Twitteri odpovedal jednému zo svojich fanúšikov, ktorý sa ho spýtal na prebiehajúci súdny spor Ripple vs. SEC. Jeho odpoveď bola veľmi zaujímavá, keď odhalil, koľko tokenov XRP vlastní.

Token XRP sa v posledným období zviezol na vlne rastu dvoch najväčších kryptomien BTCETH. Dosiahol zisk 20 %. Cena 10 USD je zatiaľ veľmi ďaleko. Portál Santiment priniesol zaujímavú štatistiku, ktorá dokazuje zvýšený záujem o daný projekt.

Môže ťa zaujímať: Hviezda MMA Khabib Nurmagomedov vstúpil do sveta kryptomien – stane sa ambasádorom GMT tokenu!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Kauza Ripple vs. SEC však zrejme už nemá takú silu ako v minulosti. XRP na tento proces nereaguje. K situácii sa vyjadril aj CEO burzy Coinbase Brian Armstrong.

„Zdá sa, že prípad Ripple sa vyvíja lepšie, ako sa prvotne očakávalo. Komisie pre cenné papiere a burzy si medzitým uvedomuje, že útoky na kryptomeny sú politicky nepopulárne, pretože poškodzujú spotrebiteľov.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre