XRP dosiahlo historické maximum! Nie však to, ktoré by sme chceli

0

Trh s kryptomenami má za sebou šialený mesiac, no najväčšie zisky zaznamenal mnohými milovaný a nenávidený XRP. Hodnota tohto tokenu na burze Binance vzrástla na 0,79 $, na Coinbase to bolo dokonca až 0,92 $. Mesiac nakoniec uzavrel na cene 0,665 $ a vytvoril zisk 169%. Podobnými pumpami je XRP dosť známy. V minulosti niekoľkokrát zaznamenal takýto vertikálny rast, v novembri 2020 sme však zaznamenali jednu z najväčších cenových fluktuácii v histórii celého projektu.

Ak chcete obchodovať XRP a stovky ďalších kryptomien, založte si účet na Binance. Zaregistrujte sa >>>cez náš link<<< a exkluzívne získate doživotnú zľavu 5% na poplatkoch. Akcia trvá do konca roka.

Platforma eToro hlási rekordný rast záujmu o XRP. V novembri sa obchodné objemy tohto tokenu zvýšili o 1151%. TO je podstatne viac, ako pri akejkoľvek inej kryptomene. Pre porovnanie, Bitcoin v novembri dosiahol nové historické maximum, ale volume sa zvýšilo „iba“ o 221%. Stellar, ktorý zaznamenal pumpy porovnateľné s XRP, zaznamenal 859% boost záujmu.

HYPE okolo XRP spôsobil aj plánovaný fork Spark, ktorý sa uskutoční 12.12.2020. Nenechajte si ujsť príležitosť zarobiť!

Viac o platforme eToro

eToro je platforma namierená hlavne na obyčajných ľudí. Ponúka obchodovanie CFD kontraktov, ktoré sledujú cenu kryptomien. žiadne mince tam teda nenakúpite. Môžete iba gambliť. eToro využíva mnoho amatérskych investorov či obchodníkov, ktorí majú záujem aj o akcie či komodity.

XRP na ďalších kryptomenových burzách

Nárast obchodného volume tokenu XRP sme zaznamenali aj na ďalších burzách. Na Bitstampe sa obchodoval 2x viac, ako v októbri, ale historicky najväčšie volume mal v mesiacoch marec-máj.

Na Bitfinexe XRP zaznamenal najväčšie volume za posledné dva roky.

Na Coinbase mal token XRP najväčšie volume v histórii, avšak obchodovať sa tam dá iba od februára 2019. Môže vás zaujímať: Coinbase má opäť výpadok! Prejdite na túto burzu

Na Krakene XRP dvakrát prekonal volume z januára 2018 a vytvoril nové historické maximum.

Rovnako na Binance sme na páre XRP/USDT zaznamenali historicky najväčšie volume.

Nakupovali/predávali ste v novembri XRP?

View Results

Loading ... Loading ...

Ripple po 150% pumpe predáva tretinu portfólia! Oplatí sa držať XRP?

Čo rekordné objemy na burzách znamenajú pre XRP?

Záujem o tento coin sa po rokoch nepresvedčivých výsledkov opäť dvíha. XRP predviedol ukážkovú pumpu a spoločnosť Ripple, ktorá ho spravuje, si tak pripravila ideálnu pozíciu do nasledujúceho bullrunu.

Vyzerá to tak, že Bitcoin v roku 2021 opäť predvedie pamätné rallye podobné tomu z roku 2017. Vtedy sa z 900$ dostal na 20 000 $, niektorí obchodníci teraz očakávajú podobné zisky.

Pri nákupoch touto VISA kartou vám vrátia 1,5% v Bitcoinoch – v čom je háčik?

Ak sa to stane, všetky coiny sa budú chcieť zviezť na úspechu Bitcoinu. XRP je centralizovaný token a spoločnosť Ripple vlastní drvivú väčšinu mincí v obehu. Má dostatok kapitálu na to, aby dokázala trh zmanipulovať a presvedčiť investorov, aby nakupovali.

Pre XRP sú charakteristické silné pumpy, ktoré prídu prakticky z čista jasna. V jeden deň sa nič nedeje a o pár hodín už celý trh letí hore. Je teda veľmi ťažké predvídať, kedy sa Ripple rozhodne pumpovať svoj token a či sa to vôbec stane.

Preto neodporúčame držať XRP dlhodobo. Je to ideálny coin na špekulácie a gambling, pretože za krátku dobu dokáže spraviť neskutočné percentá. Z dlhodobého hľadiska však cena XRP klesá a to ako voči doláru, tak aj voči ostatným kryptomenám.

Ak chcete vedieť viac o XRP, odporúčame prečítať si tento článok:

[NÁZOR] Pravda o tokene XRP, ktorú nechcete počuť

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre