Fork XRP sa blíži – nenechajte si ujsť príležitosť zarobiť!

0

Flare Network airdrop je na ceste a poskytuje investorom XRP ešte niekoľko týždňov, aby sa pripravili na príležitosť získať Spark – nový token riadenia platformy smart kontraktov.

Kryptoinvestori, ktorí zaregistrujú svoje XRP na žiadúcom účte, dostanú zdarma Spark tokeny v pomere 1:1. Prijímatelia si pri prijímaní nových tokenov ponechajú vlastníctvo svojich podielov XRP.

Flare rozširuje prípady použitia štvrtej najväčšej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie tým, že umožňuje používateľom prevádzkovať smart kontrakty na XRP. Používatelia môžu viac ako iba riadiaci token využiť Spark ako kolaterál na uplatnenie prostriedkov v ekosystéme Flare.

Čítajte tiež – Bitcoin na 100,000$ v roku 2021? Pozrite sa na tento výpočet

Spark podporia aj hlavné burzy

Viac ako 20 búrz uviedlo, že podporia airdrop a budú distribuovať tokeny Spark svojim zákazníkom pomerným dielom na základe ich podielov XRP, uvádza Flare.

Spark môžu získať aj tí, ktorí vlastnia alebo ukladajú svoje XRP na nezúčastnenej burze. Zakladateľ XRPL Labs, Wietse Wind, v príspevku Coil hovorí, že ak majitelia účtov hlavnej knihy XRP majú súkromný a kľúčový účet pre Flare, môžu sa zúčastniť airdropu.

Wind vyvinul nástroj, ktorý uľahčuje tento proces, a podrobne uvádza, ako vlastníci účtov môžu preukázať oprávnenosť vlastníctva.

„Držitelia účtov hlavnej knihy XRP preukážu vlastníctvo účtu podpísaním referencie a ukázaním na svoj účet v sieti Flare. Táto referencia bude uložená v poli „MessageKey“ na úrovni účtu v hlavnej knihe XRP.

To znamená, že adresa vášho účtu v hlavnej knihe XRP bude smerovať na váš vlastný účet v sieti Flare …

Flare prečíta všetky účty hlavnej knihy XRP smerujúce k sieťovým účtom Flare, skontroluje ich zostatok a distribuuje rovnaké množstvo tokenov Spark na sieťový účet Flare uvedený na účte hlavnej knihy XRP.

Počiatočná novembrová aktualizácia od Flare naznačila, že v účtoch XRPL je nastavených viac ako 295 miliónov XRP na prijímanie tokenu Spark.

Chaos na trhu s kryptomenami vrcholí a veľryby predávajú – Čo čaká Bitcoin v budúcom týždni?

 

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre