Burza Crypto.com prichádza so zásadnými novinkami
Burza Crypto.com prichádza so zásadnými novinkami. Zdroj: Shutterstock, Valentin Baciu

Populárna burza Crypto.com uviedla v najnovšom blogovom príspevku zaujímavé novinky, ktoré zrejme nepotešia veľkú časť fanúšikov. Čoho sa budú týkať?

Crypto.com znižuje odmeny

Využívate kartu VISA, ktorá sa nachádza v ponuke burzy? Podľa najnovších informácií Crypto.com zruší a zníži odmeny za platby prostredníctvom týchto kariet. Zmeny sa týkajú kariet všetkých úrovní. To však nie je všetko. Zásadné zmeny nastanú aj v prípade stakingu natívneho tokenu CRO.

Predstavitelia burzy označili toto rozhodnutie za jedno z najťažších v histórii Crypto.com. Podľa ich slov to však bolo nevyhnutné z hľadiska udržateľnosti projektu. A ako zareagoval token CRO? Prepadol sa o viac ako 20 %, čím dosiahol 6-mesačné minimum na úrovni 0,2928 USD.

Mohlo by ťa zaujímať: On-chain dáta naznačujú býčí obrat Bitcoinu – potvrdil to aj špičkový analytik

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

A čo na to komunita? Novinky vyvolali dosť negatívne ohlasy najmä na sociálnych sieťach. Veľa fanúšikov uvádza, že odmeny za platby kartou VISA nie sú až také úžasné, ako sa častokrát uvádza. Komunita totiž uvádza, že existuje veľmi málo stimulov na platenie touto kartou. Po týchto krokoch začína veľa ľudí uvažovať o tom, že by prešli ku konkurencii, teda k Binance či Coinbase.

Toto rozhodnutie nadobudne účinnosť od 1. júna. Držitelia karty úrovne „Midnight Blue“ tak už nebudú dostávať žiadne odmeny. V prípade ostatných kariet s vyššou úrovňou, teda Ruby Steel, Icy White a Obsidian, budú odmeny podstatne znížené.

Crypto.com zavedie aj strop na míňanie týchto odmien. Najvyššia možná suma sa tak zastaví na 50 dolároch mesačne.

Aj napriek týmto na prvý pohľad negatívnym novinkám, platforma neustále rastie. Burza sa môže pochváliť až 10 miliónmi používateľov po celom svete, čo ju zaraďuje medzi silných hráčov na trhu. Ak teda využívate kartu VISA od Crypto.com, od 1. júna vás čakajú zásadné zmeny.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre