XRP dosahuje obdivuhodné výsledky
XRP dosahuje obdivuhodné výsledky. Zdroj: Shutterstock.com/Zeedign.com

Spoločnosť Ripple je na prahu dôležitého víťazstva v súdnom spore proti SEC-u. Tento fakt výrazne dopomáha natívnemu tokenu XRP rásť. Za posledných 30 dní dosiahol zisk viac ako 58 %.

XRP v epicentre záujmu veľkých investorov

Svet kryptomien prežíva dlhodobú korekciu. Aj z tohto dôvodu je len veľmi málo projektov, ktoré by v tomto období dosahovali profit. Výnimkou z nich je práve token XRP, ktorý sa čoraz viac dostáva do pozornosti veľkých investorov.

Analytická spoločnosť Santiment zverejnila údaje o investoroch, ktorí držia od 1 až do 10 miliónov XRP. Ako ukazujú výsledky, títo investori udržujú dlhodobý akumulačný trend, ktorý začal už v roku 2020.

XRP za posledný mesiac vzrástol o viac ako 58 %. Tento stav však nemusí byť finálny. Ak sa spoločnosti Ripple podarí dotiahnuť súdny spor do úspešného konca, môžeme očakávať ďalší masívny nárast.

Prečítaj si tiež: Generálny riaditeľ JPMorgan: „Kryptomeny nie sú nič iné, iba decentralizovaná Ponziho schéma“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Predstavitelia blockchainu Ripple sú pokojní a hlavne sebavedomí. Dokazujú to ich vyhlásenia. Generálny riaditeľ Ripple Brad Garlinghouse v nedávnom rozhovore uviedol, že SEC nemá žiadnu šancu a že sa ich tlak vymkol spod kontroly.

Rastúci trend môže pokračovať

Spoločnosť Santiment odhalila aj ďalší dôležitý fakt, ktorý predpovedá ešte výraznejší rast tokenu XRP.

XRP/USDT
XRP/USDT 4H TF. Zdroj: TradingView

Stav súdneho sporu vedie k zvýšenému optimizmu obchodníkov s tokenmi XRP a taktiež k vysokému počtu pohybov veľkých hráčov,“ uvádza sa v správe spoločnosti Santiment.

Patríte k držiteľom tokenu XRP a očakávate víťazstvo v súdnom spore proti SEC-u? O svoj názor sa môžete podeliť v komentároch.

Čítaj ďalej: TOP 4 kryptomeny, do ktorých investovali milionári

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance