Ako profitovat na burze
Ako profitovat na burze, zdroj: shutterstock.com/Autor: Viktoriia Hnatiuk

V tejto dobe už prakticky o každom obchodnom systéme a každej metóde nájdeme extrémne veľa článkov a informácií. Stále však platí, že približne 80 až 90 % traderov s burzou reálne nevie správne narábať a sú stratoví. Prečo je burza stále taká zradná? V tomto návode sa pozrieme na to, ako sa ísť tou správnou cestou a profitovať.

Burza ako cesta k zisku

Na úvod si treba povedať, že každý obchodný systém môže na burze fungovať. Ak si aj urobil 10 obchodov a všetky ti nevyšli, neznamená to, že robíš niečo zle. Práveže robíš dobre, keďže sa držíš obchodného systému. Nikdy by som nemal také očakávania, že po 10 obchodoch zbohatnem, alebo budem vedieť, či som ziskový. Úspešní traderi na burze testujú svoje obchodné systémy aj 2 roky, kým všetko doladia a vytvoria si robustný obchodný systém. Nikdy sa nesnažia nič urýchliť.

Jednoducho dostať sa ku kvalitnému obchodnému systému, to si vyžaduje viesť si obchodný denník a testovať aj na stovkách obchodoch. Ako správne testovať a obchodovať obchodné systémy sa môžeš naučiť aj v live trading room od trading komunity Bitcoin Skupina. Traderi pre študentov pripravili niekoľko dôležitých materiálov, ako poriadne otestovať obchodné systémy a profitovať ma burze. Samozrejme, čas na tvorbu obchodného systému sa nedá urýchliť. Čo ale môžeš urýchliť je cesta k ziskovému traderovi a zároveň ušetriť veľké množstvo peňazí.

Pridaj sa do VIP trading room už teraz a získaj prístup zároveň ku signálom

»»»Chcem vstúpiť do skupiny«««

Ako ziskové obchodovanie funguje v praxi?

V prvom rade sa treba zmieriť s tým, že každý obchodník je originálny a každému trvá nejako dobu kým pochopí ako reálne burza funguje. Obvykle sa môžeme baviť tak o 2 rokoch aktívneho obchodovania, kým sa dostavia prvé zisky a môžeme sa začať baviť o profitabilnom tradingu. Základ je držať disciplínu a vytvoriť si robustný obchodný systém, ktoré zaručí dostatočné profity na burze.

Prečítaj si aj: Ako profitovať na burze a eliminovať riziko – Návod pre začiatočníka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre