Trh s kryptomenami čaká dôležitý moment
Trh s kryptomenami čaká dôležitý moment. Zdroj: Shutterstock.com/Bakhtiar Zein

Podľa populárneho obchodníka Michaëla van de Poppea má trh s kryptomenami pred sebou dôležitý moment, ktorý môže naznačiť smerovanie trhu v krátkodobom horizonte.

Trh s kryptomenami pred dôležitým momentom

Posledné vyhlásenie predsedu Federálneho rezervného systému Jeroma Powella v Jackson Hole dňa 26. augusta vyvolalo na trhu s kryptomenami ďalší prepad. Ten sa v prípade Bitcoinu ustálil až počas víkendu na cene 19 527 dolárov. V čase písania tohto článku sa BTC úspešne dostal nad dôležitú hranicu 20 000 dolárov, a to konkrétne 20 409 dolárov.

BTC/USD
BTC/USD 4H TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Cardano: kryptomena budúcnosti, ktorá je predurčená na úspech?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Populárny kryptomenový analytik a obchodník Michaël van de Poppe považuje tento nárast za nebezpečný. Podľa jeho názoru budeme v prípade celkovej trhovej kapitalizácie kryptomien svedkami ďalšieho poklesu na úroveň 200-týždňového kĺzavého priemeru (200 WMA).

Celková trhová kapitalizácia kryptomien
Celková trhová kapitalizácia kryptomien. Zdroj: TradingView

A práve tento moment môže naznačiť, aká môže byť budúcnosť kryptomien v nasledujúcich týždňoch.

Otestovanie 200-týždňového priemeru bude momentom pravdy pre celý trh s kryptomenami. Nastáva okamih pravdy,“ uviedol Michaël van de Poppe.

Van de Poppe uviedol, že aj napriek tomu, že sa BitcoinuEthereu podarilo prelomiť hranicu 200-týždňového kĺzavého priemeru, trh s kryptomenami ako celok to nedokázal. Investorov tak upozornil, aby boli opatrní.

Čítaj ďalej: 5 kvalitných kryptomien, ktoré sa Binance chystá zaradiť do svojej ponuky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance