Kryptomeny, ktoré sa oplatí kúpiť. Zdroj: kryptomeny ktore sa oplati kupitshutterstock.com/Hernan E. Schmidt

Kryptomeny sú po poklese, čo pre nakupujúcich znamená výpredajové ceny. V našej sérii Cesta na milión pravidelne každý mesiac informujeme o našich nákupoch a aktivitách. Dnešný doplnkový diel série by sme chceli venovať výberu 3 altcoinov, ktoré patria medzi zabehnuté projekty, ale zároveň stále majú potenciál rásť rýchlejšie ako napríklad Bitcoin.

Binance coin (BNB)

Binance coin burzy Binance je token najväčšej kryptomenovej firmy s ročným ziskom 20 miliárd dolárov. Celý ekosystém pozostáva z niekoľkých desiatok spoločnosti, ako je napríklad burza na obchodovanie, peňaženka na kryptomeny, vlastná sieť a charita.

Binance ekosystém
Binance ekosystém. Zdroj: binance.com

Binance aktívne cez rôzne miestne organizácie a projekty pracuje na adopcii kryptomien. Zároveň na svojom webe majú vlastnú edukačnú akadémiu, kde za splnenie úloh môžu používatelia zarobiť malú časť kryptomien zadarmo.

Binance coin je aktuálne 3. najväčšia kryptomena po Bitcoine a Ethereu. Z dlhodobého hľadiska je stále v rastúcom trende a v porovnaní napríklad s Bitcoinom alebo Ethereom je prakticky každý rok na vyššej hodnote. Pokiaľ burzu neohrozia globálne regulácie, prípadne hacknutie, čo sú na druhej strane aj riziká pri investovaní do Binance coinu, táto kryptomena môže ďalej pokračovať v rastúcom trende a z pohľadu kapitalizácie predbehnúť Ethereum.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

VeChain

VeChain sa rovnako ukázal aj počas súčasnej nepriaznivej situácie ako kvalitná kryptomena, ktorá si v porovnaní s konkurenciou vedie veľmi dobre. Projekt sa ako jeden z mála venuje ochrane spotrebiteľov. Ich technológiu originality produktu využíva napríklad gigant Walmart.

VeChain sa nachádza na 33. mieste rebríčku kryptomien pohľadu kapitalizácie. Na podobnej stabilnej priečke sa drží prakticky od vzniku. Nejde o kryptomenu, na ktorej by sa cena podobne ako na Dogecoine rýchlo pohla hore a potom spadla. Z pohľadu aktuálneho nákupu je cena veľmi nízko, na hodnotách ešte z roka 2020.

Graf kryptomeny VeChain
Graf kryptomeny VeChain. Zdroj: coinmarketcap.com

Pokiaľ hľadáte stabilnú kryptomenu, ktorá nemala v minulosti žiadne problémy, ale aktívne pracuje na vývoji svojho produktu, tak VeChain môže byť vhodný kandidát na nákup do portfólia.

Trust Wallet Token (TWT)

TWT je ďalší altcoin, ktorý patrí spoločnosti Binance. V tomto prípade je viazaný na peňaženku Trust Wallet, ktorú Binance odkúpila ešte v roku 2018. Cena tejto kryptomeny od zalistovania na burzu rastie a dokonca tento mesiac dosiahla historické maximum. Keďže sa posledné mesiace ukázalo, že niektoré spoločnosti, kde môžeme obchodovať a zhodnocovať kryptomeny sú na tom veľmi zle z pohľadu manažovania kapitálu, tak ľudia investori začali viac prechádzať na bezpečne peňaženky.

Graf kryptomeny TWT
Graf kryptomeny TWT. Zdroj: coinmarketcap.com

V dôsledku toho kryptomena vyletela tento mesiac na historické maximum. Cena sa aktuálne drží na 2 dolároch.

Záver

Článok netreba brať ako investičnú radu, ale ako rozbor či informáciu o daných kryptomenách. Výber v tomto rebríčku pozostával z kryptomien, za ktorými stoja dôveryhodné firmy generujúce zisky zo svojich vlastných produktov. Ako sme informovali niekoľkokrát v našich návodoch, netreba slepo nasledovať jednu kryptomenu, ale peniaze si radšej rozložiť do viacerých. Dnešný výber mincí treba brať iba ako inšpiráciu.

Prečítaj si aj: Takto by malo vyzerať „ideálne“ investičné portfólio. Do čoho sa teraz oplatí najviac investovať?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance