Svet kryptomien očakáva rôzne zaujímavé udalosti
Svet kryptomien očakáva rôzne zaujímavé udalosti. Zdroj: Shutterstock, Have a nice day Photo

V tomto článku sa spoločne pozrieme na tie najdôležitejšie udalosti, na ktoré svet kryptomien čaká v najbližších dňoch.

Svet kryptomien a dôležité udalosti

V najbližších dňoch nás čaká niekoľko dôležitých udalostí, ktoré môžu ovplyvniť jednotlivé kryptomenové projekty. Či už ide o konferencie, beta verzie alebo strategické partnerstvá, všetky tieto udalosti je dôležité sledovať.

1. Consensus 2022

Dlho očakávaný festival je konečne tu. Ide o 4-dňové podujatie, ktoré sa bude konať 9. – 12. júna. Konferencia sa uskutoční v Austine v Texase a bude oslavou toho, čo všetko dokázal svet kryptomien v minulosti vyprodukovať. Očakáva sa návštevnosť až 15 000 ľudí.

2. NFT trhovisko spoločnosti Tenset

Spoločnosť Tenset odhalila plány na spustenie NFT trhoviska. Tento projekt bude slúžiť výlučne pre projekty spoločnosti Tenset a jej partnerských firiem. Oficiálne spustenie má prebehnúť 9. júna.

Za najznámejší projekt tejto spoločnosti je možné považovať kolekciu NFT FAME MMA.

Prečítaj si tiež: Ťažiari BTC sa hromadne zbavujú svojich podielov – negatívny signál pre Bitcoin?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

3. Prechod Etherea na Proof of stake

Jedna z najdôležitejších udalostí v histórii siete a sveta kryptomien je prechod ETH na konsenzus Proof of stake. V súlade s týmto krokom sa 8. júna uskutoční udalosť Ropsten.

Táto udalosť bude v podstate znamenať spustenie nového reťazca s názvom Beacon.

4. Spustenie verejnej beta verzie Yieldshield

DeFi protokol Yieldshield má tento týždeň predstaviť verejnú beta verziu. Tá by mala priniesť revolučný protokol na optimalizáciu výnosov.

Yiledshield je známy aj tým, že automaticky vyhľadáva a obhospodaruje najvyššie možné spôsoby výnosov.

5. Beta verzia aplikácie Polygon dApp

Sieť Polygon plánuje spustiť investičnú beta verziu aplikácie Polygon SW DAO. Tento krok prinesie bezproblémové nakupovanie a predaje produktov SW DAO. Oficiálne spustenie má prebehnúť 8.júna.

6. BitMart odštartuje kótovanie tokenov CFX

Jedna z najšpičkovejších kryptomenových búrz čoskoro odštartuje podporu tokenov Conflux Network. Začiatok je plánovaný na 8. júna s obchodným párom CFX/USDT.

To znamená, že používatelia Confluxu budú môcť obchodovať so svojimi tokenmi CFX na jednej z najlepších búrz, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Čítaj ďalej: Devätnásťročný umelec zarobil predajom svojich NFT takmer 50 miliónov dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance