TOP 5 užitočných kryptomien na trhu
TOP 5 užitočných kryptomien na trhu. Zdroj: Shutterstock, Dmitry Demidovich

Vedeli ste, že viac ako polovica kryptomien na trhu nemá žiadne využitie? Za takýmto tokenom teda nie je žiadny produkt alebo služba, ktorá by vytvárala nejakú hodnotu nad rámec špekulácie. Z TOP 100 najväčších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie je iba 36 takých, ktoré ponúkajú nejaký produkt či službu.

Tak ako v prvej časti tejto série, aj v tomto článku nájdete TOP 5 projektov z oblasti blockchainu alebo Web 3.0, ktoré sú reálne využiteľné.

Audius

Hudobný priemysel ide s dobou, a preto je jeho hlavným cieľom integrácia s blockchainom. Audius predstavuje platformu s veľkým potenciálom, ktorá môže výrazne ovplyvniť hudobný priemysel.

Ponúka rôzne zaujímavé služby spojené s hudbou pomocou blockchainovej technológie. Používatelia môžu podporiť umelcov financovaním ich projektov, nákupom ich hudby ako NFT alebo streamovaním ich hudby prostredníctvom blockchainovej streamovacej služby. Taktiež si môžete zakúpiť lístky na koncerty formou NFT. Vďaka jednoduchému overeniu pravosti NFT sú navyše podvody s falošnými vstupenkami prakticky nemožné.

ChainLink

Ide o orákulovú sieť na podnikovej úrovni. Je navrhnutá tak, aby pomáhala organizáciám využívajúcim blockchain na interakciu s väčším internetom. Sieť umožňuje podnikom a korporáciám ukladať transakcie mimo siete Ethereum ako inteligentné kontrakty.

Mohlo by ťa zaujímať: Kryptomenové podvody – ako vás pripravia o peniaze a ako sa pred nimi chrániť

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Coachella Collectibles

Tento projekt síce nemá žiadny vlastný natívny token, ale o to viac sa zameriava na využitie NFT z dlhodobého hľadiska. Projekt predstavil úplne novú kolekciu NFT Coachella Collectibles, ktorá sa skladá z 10 NFT, ktoré vám poskytnú doživotný VIP vstup na festival Coachella Valley Music + Arts.

Helium

Helium je kryptomena, ktorá vám poskytne odmeny za to, že sa zúčastníte na niečom, čo sa nazýva The People’s Network, čiže v preklade sieť ľudí.

Cieľom koncepcie spoločnosti v oblasti bezdrôtového pripojenia je poskytovať bezdrôtové hotspoty s využitím stimulov kryptomeny pre ťažiarov, aby sa podelili o svoje údaje s cenovo dostupnou verejnou sieťou.

Verasity

Ide o kryptomenovú peňaženku, ktorá je navrhnutá tak, aby dokonalo a jednoducho interagovala s veľkou komunitou z oblasti AdTech. Jej hlavným cieľom je zefektívniť digitálnu reklamu tak, ako sa to ešte nikdy nerobilo.

Technológia blockchain poskytuje úroveň transparentnosti, aká tu ešte nikdy nebola, a riešenie Verasity VeraVeiws bojuje proti fenoménu nazývanému reklamný podvod, ktorý stojí spoločnosti miliardy dolárov ročne.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre