Bude Helium v budúcnosti jeden z TOP blockchainov?
Bude Helium v budúcnosti jeden z TOP blockchainov? Zdroj: Shutterstock, karnoff

Bude kryptomena Helium jedného dňa patriť medzi TOP blockchainové projekty? Populárny kryptomenový analytický kanál Coin Bureau priniesol o tomto zaujímavom a perspektívnom blockchaine viac informácií.

Bude Helium v budúcnosti na vrchole?

Prečo by sa mal stať natívny token HNT blockchainu Helium raz jednotkou na trhu? Svoj pohľad priniesol moderátor populárneho kryptomenového kanála Coin Bureau alias „Guy“.

Podľa oficiálnej dokumentácie od samotných vývojárov blockchainu Helium ide o projekt založený na novom algoritme „Proof-of-Coverage“. Ťažiari sú odmeňovaní v tokenoch HNT, ktorý zároveň poháňa najväčšiu verejnú decentralizovanú sieť LoRaWAN.

Čo si o projekte myslí „Guy“ ?

„Helium môže mať v roku 2022 ťažké obdobie, ale pre mňa nie je žiadnym problémom, že sa HNT nakoniec stane TOP kryptomenou.“

Prečítaj si tiež: Globálne komodity rastú – Elon Musk volá po zvýšení produkcie ropy a zemného plynu!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

„Všetky súčasné aktualizácie a vývoj vynesú token HNT hore. A hoci je od svojho historického maxima token vzdialený o viac ako 50 %, stále je v silnom rastovom trende. Počiatočná inflácia HNT je pomerne agresívna. Jeho ponuka sa počas prvých štyroch rokov zvýšila z 0 na 150 miliónov. Ak sú moje výpočty správne, len za posledné štyri mesiace sa ponuka HNT v obehu zvýšila o približne 14 miliónov. Zaujímavé je, že jedným z najväčších investorov spoločnosti Helium je spoločnosť Multicoin Capital, ktorá je šialene naklonená blockchainu Helium ako projektu.“

Guy na záver uviedol, že je v podstate zaručené, že v najbližších mesiacoch zaznamená token HNT nákupný tlak vo výške minimálne 100 miliónov USD, čo by podľa neho malo na mincu s trhovou kapitalizáciou 2 miliardy značný vplyv.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance