Ethereum
Ethereum. Zdroj: Shutterstock, thvideostudio

Ethereum čaká ďalšia dôležitá aktualizácia, ktorá môže ovplyvniť trhovú situáciu. Spustenie sa očakáva v priebehu 48 hodín. Vývojári však nestíhajú a hlásia, že je stále minimálne 30 % uzlov nepripravených.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin sa odrazil od 60 000 dolárov a mieri na nové historické maximum

Ethereum Altair

Jedna z najhlavnejších sietí vo svete kryptomien plánuje spustenie aktualizácie Altair, ktorá by sa mala odohrať v priebehu 48 hodín. Tento upgrade v podstate zabezpečí, že väčšina uzlov prejde aktualizáciou. Podľa portálu NodeWatch vývojári meškajú a sú v sklze. Stále je nezosynchronizovaných približne 30 % uzlov.

Aktualizácia Altair s určitosťou neovplyvní bežných používateľov. Je totižto zameraná len na validátorov a nemala by zasiahnuť do funkčnosti inteligentných kontraktov.

Užívatelia, ktorí fungujú ako validátori, si musia stiahnuť najnovšiu verziu softvéru, ktorú nájdu priamo na blogu sieti ETH. Následne musia reštartovať uzly ako v štandardnom procese.

Prečítaj si tiež: Prečo stále sa oplatí kúpiť Bitcoin?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Dôležité je, aby všetci držitelia uzlov aktualizovali svoj softvér. V opačnom prípade bude počas fungovania na nekompatibilnom reťazci znemožnené prijímať odmeny, ktoré sa následne využívajú na kryptomenových burzách.

Ethereum sa stále viac približuje k prechodu na konsenzus Proof of stake. Posledné správy hovoria, že jedna z najočakávanejších udalostí vo svete kryptomien, príde v priebehu roka 2022. Analytici sa v prípade ETH jednoznačne zhodujú, že nás čakajú býčie časy. Cena sa podľa predikcií môže dostať až na 7 000 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre