Akumulácia SHIB pokračuje
Akumulácia SHIB pokračuje. Zdroj: Shutterstock.com/Max Zalevsky

Piata najväčšia ethereová veľryba s názvom „BlueWhale0073“ nedávno zhltla ďalší veľký kus Shiba Inu (SHIB). Ide o piatu masívnu transakciu pre veľrybu od 13. apríla 2022.

Webová stránka na sledovanie blockchainových údajov WhaleStats nedávno uviedla, že „BlueWhale0073“ práve vykonal ďalšiu transakciu. Prostredníctvom jedného nákupu nahromadil 50,29 miliardy SHIB za 1,26 milióna USD.

Veľryba agresívne hromadí token od 13. apríla 2022. S touto masívnou transakciou nazhromaždila neuveriteľných 1,40 bilióna tokenov v hodnote 36,93 milióna USD prostredníctvom piatich samostatných transakcií.

Proces akumulácie tejto veľryby sa začína po tom, čo Robinhood oznámil zalistovanie Shiba Inu dňa 12. apríla 2022.

Krátko po oznámení uskutočnila veľryba masívnu transakciu a nahromadila neuveriteľných 775,47 miliardy SHIB v hodnote približne 20,6 milióna dolárov. Veľryba nazhromaždila ďalších 587,15 bilióna SHIB prostredníctvom troch samostatných transakcií uskutočnených 14., 15. a 18. apríla.

Takéto správanie a neustále nakupovanie Shiba po zaradení do zoznamu Robinhood nepochybne dokazuje, že BlueWhale007 má nejaké informácie, ktoré ju neustále nútia hromadiť Shiba.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou na investovanie v apríli 2022

Hromadenie SHIB neustupuje

V čase písania tohto článku je SHIB najväčšou držanou mincou, pokiaľ ide o hodnotu v dolároch, a to spomedzi 1 000 najlepších peňaženiek ethereových veľrýb. V súčasnosti držia SHIB v celkovej hodnote 1,50 miliardy USD.

Prečítaj si tiež – Shiba Inu sa stáva najpoužívanejším smart kontraktom podľa najväčších peňaženiek ETH

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre