Poznáte tohto podivného psychedelického filozofa, ktorý zomrel na počiatku nového tisícročia? Terrence McKenna síce zomrel v roku dvetisíc, no jeho slová sú dnes aktuálnejšie, než kedykoľvek predtým. A jeho filozofia nie je o nič zvláštnejšia a o nič menej zaujímavá, ako bola vtedy.

Terrence McKenna je zosobnením všetkého, čo dnešná spoločnosť zavrhuje. No napriek jeho svojským názorom a neštandardným návykom je dnes vďaka YouTubu známejší, než kedykoľvek predtým. Z Terrenca McKennu sa stáva legenda, ktorá mení životy ľudí a vďaka internetu každý deň otvára mysle miliónov ľudí.

Dnes tu máme taký jemne smutný upršaný večer a ak už nemáte čo robiť a viete po anglicky, zvážte vypočuť si tohto chlapíka. Hore prikladáme stream, v ktorom hovorí presne o tom, čo sa dnes deje v spoločnosti a ukazuje nám, ako z toho von.

Prajeme príjemné počúvanie a relax pri večernom pivku či cigaretke. Je to dosť dlhý stream, no odporúčame počúvať do od začiatku až dokým vás to neomrzí. Prípadne si to možno pretočte o nejakých 10-15 minút dopredu. Terrencove úvodné preslovy sú občas dosť dlhé 😀

A ak vás to nezaujíma, tak tu je tip na perspektívnu investíciu, ktorá má čosi spoločné s Terrencom. Na Wall Streete je okolo týchto spoločností skutočne obrovský hype.

Nestihli ste boom okolo marihuany? – Sledujte tieto psychedelické akcie!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance