Bitcoin Suisse Švajčiarsko
Bitcoin Suisse Švajčiarsko, zdroj: www.shutterstock.com/PostmodernStudio

Progresívne Švajčiarsko (ne)prekvapuje. Bitcoin Suisse, najväčší švajčiarsky kryptomenový broker sprístupnil technológiu Lightning Network pre svoj platobný systém.

Mohlo by ťa zaujímať: Ripple spúšťa projekt, ktorý otvára finančným inštitúciám dvere do sveta kryptomien

Švajčiarsko nerieši politiku, ale inovácie

Bitcoin Suisse bude odteraz používať metódu Lightning Network, aby sa kryptomenové transakcie stali lacnejšími a rýchlejšími. Bude to prvá platobná metóda kryptomien tohto druhu vo Švajčiarsku, ktoré neuveriteľne napreduje a oficiálne integruje túto modernú technológiu.

Armin Schmid, vedúci spoločnosti Bitcoin Suisse Pay, veľmi pozitívne ocenil toto rozhodnutie a poznamenal, že tieto „bleskové transakcie“ budú hrať významnú úlohu pri škálovateľnosti kryptomien čo signifikantne pomôže budúcej masovej adopcii.

„Transakcie metódou Lightning Network umožnia vyššiu priepustnosť za sekundu, a to za cenu jedného centu. To z týchto transakcií a tejto technológie inovuje zmenu pre kryptomenové aplikácie,” Verí Armin Schmid.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Lightning network stojí za to!

So spustením tejto špičkovej technológie druhej vrstvy bitcoinov budú spotrebitelia a obchodníci, ktorí používajú Bitcoin Suisse a Worldline, schopní vykonávať rýchlejšie transakcie a s podstatne nižšími nákladmi.

Lightning Network je platobný protokol druhej vrstvy navrhnutý na využitie technológie smart kontraktov a na vytvorenie bezpečnej siete. Umožňuje taktiež transakcie s vyššou rýchlosťou a nižšími poplatkami. V roku 2015 Joseph Poon a Thaddeus Dryja navrhli protokol Lightning Network v snahe riešiť problém škálovateľnosti Bitcoinu.

Worldline, európsky náprotivok Bitcoin Suisse, bude schopný spracovať transakcie uskutočnené taktiež pomocou tejto metódy. Toto je „win win“ situácia pre obe strany. Zákazníci a obchodníci získajú prospech z jednoduchosti kryptotransakcií pomocou Lightning Network, je to ekologickejšie a hlavne je to instantný spôsob platenia.

Čítaj ďalej: Zakladateľ burzy Binance to v médiách hovorí na rovinu: Kryptomeny sú jednoducho budúcnosť peňazí!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre