STREAM o 18:00 Bitcoin váha a vytvára double top! Čo ukazujú technické indikátory?

0

Ako som spomenul vo svojej poslednej analýze na Bitcoin (BTC), trh začal na 14 000 USD poznateľne váhať a čím ďalej netrpezlivejšie očakávame dump. Dočkáme sa však vôbec nejakého prepadu? Ako iste všetci vieme, trhový samočistiaci proces je neúprosný, teda nič nemôže rásť večne až do nebies. Musí to však byť už teraz?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Nezmenilo sa niečo fundamentálne?

Po technickej stránke je Bitcoin neustále schopný všetky tvoriace sa predajné signály vcelku spoľahlivo zneplatniť. Aj tak je tých predajných signálov v grafoch celkom dosť a my by sme ich teda nemali ignorovať. Avšak tá efektívnosť, čo sa týka udržania ceny hore, ma celkom prekvapuje a premýšľam viac nad fundamentálnym opodstatnením.

Prezidentské voľby v Spojených štátoch sú v plnom prúde a nové makrodáta za Q3 sú už zverejnené. Je teda možné, že veľkí hráči chcú aktuálnu situáciu využiť a naozaj pumpnúť BTC na nové ATH? Vzhľadom na to, že Trump prisľúbil s republikánmi nezanedbateľný fiškálny stimul, možno predpokladať, že sa tie peniaze niekde prejaviť musia.

Čítajte tiež: NÁVOD – Nakupujte kryptomeny kartou BEZ POPLATKOV!

Nesmieme zabúdať aj na to, že FED môže opätovne do trhu zasiahnuť. Ide tu teda o očakávanie a všetci do istej miery asi kalkulujú s tým, že dole nemôžeme ísť tak ľahko. Toto očakávanie môžu väčší hráči využiť na svoj prospechu a pumpnúť nám Bitcoin pred očami, pretože s tým z technického hľadiska nekalkulujeme.

V zajtrajšom streame si teda rozoberieme trh s Bitcoinom a myšlienku vylepšíme. Pozrieme sa aj na altcoiny a v stručnosti si rozoberieme aj akciové indexy S&P 500 a Nasdaq. To všetko teda v stredu na streame na kanáli BitLink o 18:00.

Prihláste sa na odber, nech nezmeškáte naše spravodajstvo!

Tešíme sa na vás

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre