Bitcoin počas volieb spravil maximum na 14 275 $ – Pre trh je to katastrofa

0

Bitcoin aktuálne reaguje na rallye na akciových trhoch a i keď to s voľbami v USA vyzerá všelijak, indexy teraz poriadne pumpujú. S&P 500 behom troch dní zmazal veľkú časť straty z druhej polovice októbra a nie je úplne jasné, prečo sa to deje. Síce sa zdalo, že Trump zo začiatku vyhrá, no aktuálne sa situácia otočila a Joe Biden má slušný náskok.

Disclaimer/ Aktuálna situácia na trhu vyzerá z krátkodobého hľadiska nepríjemne. Nemá to však veľký vplyv na dlhodobé vyhliadky, ktoré sú stále bullish.

Bitcoin reaguje na pumpovanie akciových trhov a stúpa už iba zo zotrvačnosti

Tak ako tak, Bitcoin je naďalej bullish a prakticky zo zotrvačnosti jeho cena stúpa hore. Na väčšine timeframov však na nás vyskakuje ohromné množstvo bearish signálov. Či už ide obratovú formáciu expanding vedge, nízke objemy na burzách, RSI či MACD divergencie, všetko nasvedčuje tomu, že nás čaká korekcia.

Nové tohtoročné high na hladine 14 275 $ teda nedáva veľký zmysel a iba potvrdilo všetky bearish signály. Bavili sme sa o tom dopodrobna aj na dnešnom streame. Rozhodne odporúčame pozrieť si ho a prihláste sa na odber Bitlinku, nech vám neujde naše spravodajstvo.

Navyše je tu ešte nový problém so záhadnou transakciou. Dnes krátko po polnoci sa začali hýbať mince z peňaženky, ktorá v posledných mesiacoch kolovala po hackerských fórach. Viac než 69 000 mincí z nej odišlo nevedno kam a je dosť možné, že sú aktuálne v rukách hackerov.

V blízkej dobe by tak na trh mohli dumpnúť Bitcoiny v hodnote jednej miliardy dolárov čo pri súčasnej likvidite na burzách spôsobí poriadny rachot.

Miliardová Bitcoin transakcia! Podarilo sa hackerom ukradnúť 69 370 BTC?

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre