[Správy] Vyzerá to tak, že Bart visí dole hlavou, môžeme očakávať bull run? • Chcete slušne zarobiť? Staňte sa blockchain vývojárom…

Novinky Vyzerá to tak, že Bart visí dole hlavou, môžeme očakávať bull run? • Chcete slušne zarobiť? Staňte sa blockchain vývojárom...
Vyzerá to tak, že Bart visí dole hlavou, môžeme očakávať bull run? • Chcete slušne zarobiť? Staňte sa blockchain vývojárom... zdroj: https://www.shutterstock.com/cs/g/gorodenkoff
BITmarkets BITmarkets

Vyzerá to tak, že Bart visí dole hlavou, môžeme očakávať Bull Run? • Ak chcete slušne zarobiť, staňte sa blockchain vývojárom • Startup Atomicpay spúšťa kryptomenovú platobnú platformu • Americká prezidentská kandidátka kúpila krypto počas vysokého býčieho trhu • Security tokeny predstavujú ďalší krok pre regulované kryptoburzy

Vyzerá to na Barta dole hlavou

Ak sa dnes pozrieme na cenové grafy vybraných kryptomien, uvidíme, že korelujú vo formácii Bart, ale obesené za nohy.

Znamená to začiatok dlho očakávaného bull runu? Ak sa chcete dozvedieť viac o analýzach kryptotrhu, nezabudnite navštíviť Trading11.

Ak chcete slušne zarobiť, staňte sa blockchain vývojárom

Blockchain vývojári teraz zarábajú viac, ako pred šiestimi mesiacmi, tvrdí reportérka Computer World. V priebehu posledných šiestich mesiacov vzrástol ročný plat pre vývojárov blockchainu v najvyššej kategórii o viac ako 4 000 USD.

Stredná ročná mzda blockchain vývojárov je taktiež výrazne vyššia ako priemerná ročná mzda vývojárov softvéru na úrovni 132 000 USD. Skúsení vývojári zarobia ešte viac – 176 000 USD – najmä, keď menia zamestnávateľov.

V najvyššej pozícii pracovných miest v oblasti informačných technológií s vyššími platmi sú vedeckí pracovníci v oblasti údajov, správcovia databáz, architekti a inžinieri v oblasti ERP dát. Viac sa dočítate tu: https://www.ccn.com/ (v AJ).

Startup Atomicpay spúšťa kryptomenovú platobnú platformu

Spoločnosť Atomicpay oficiálne spustila svoj platobný terminál obchodníkov po celom svete. Zakladateľ a vývojár Benz Rif povedal, že platforma, ktorá podporuje BTC, BCH, LTC a ďalšie kryptomeny, eliminuje zapojenie procesora tretej strany a umožňuje obchodníkom prijímať platby priamo od svojich zákazníkov.

Atomicpay nie je peňaženkou, zmenárňou ani kryptoburzou. Skôr ide o platobnú platformu postavenú pre obchodníkov, no na rozdiel od iných riešení neukladá ani nedrží ich peniaze.

Platforma nefunguje ako Paypal alebo Bitpay. Od začiatku až do konca platby sa prostredníctvom Atomicpay nevyplácajú žiadne finančné prostriedky a žiadny sprostredkovateľ nedisponuje žiadnymi finančnými prostriedkami, ktoré patria maloobchodníkom. Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v AJ).

Americká prezidentská kandidátka kúpila krypto počas vysokého býčieho trhu

Tulsi Gabbard, prezidentská kandidátka z Havaja, nakúpila v decembri 2017 Litecoin a Eter. Bolo to v období, kedy sa ceny kryptomien pohybovali na rekordných hodnotách. Vyplýva to z jej finančného reportu.

Gabbard tvrdí, že jej hlavnou prioritou je zabezpečiť, aby USA prestali zasahovať do prebiehajúcich konfliktov na Blízkom východe. Ďalšie priority zahŕňajú zmenu klímy, zdravotnú starostlivosť a reformu trestného súdnictva.

Tulsi má 37 rokov, a je sviežou a energickou tvárou na americkej politickej scéne. Jej šance na získanie nominácie Demokratickej strany sú vzhľadom na obrovskú kandidátsku účasť slabé. Viac sa dočítate tu: https://www.ccn.com/ (v AJ).

Security tokeny predstavujú ďalší krok pre regulované kryptoburzy

Keď inštitucionálne peniaze vstúpia na trh, len ťažko si môžeme predstaviť likvidity v porovnaní so súčasným trhom. Cesta vpred je tokenizácia cenných papierov a kapitálových trhov. A hoci v súčasnosti čelíme medvediemu trhu, môžeme si byť istí, že krypto tu zostane.

Security Token Offerings (STO) sú inovatívne, pretože zmierňujú množstvo známych problémov týkajúcich sa tradičného obchodovania s cennými papiermi. S platnými právnymi predpismi budeme prostredníctvom technológie distributed ledger schopní tokenovať akcie, dlhopisy, futures, swapy, akcie atď.

Niektoré burzy v súčasnosti žiadajú, aby sa stali regulovanými, aby mali možnosť zalistovať STO. Okrem iného sú to napr.: gibraltárska burza cenných papierov, Coinbase, Templum, SharesPost, austrálska burza cenných papierov, maltská burza cenných papierov, SIX Swiss Exchange, LSE ZBX. Viac sa dočítate tu: https://cryptoslate.com/ (v AJ).

Pozrite si tiež

10 príbehov o Bitcoine – Interaktívna prezentácia od CoinDesk, ktorú si musíte pozrieť!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.