[SPRÁVY] Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index • Binance Labs investuje do 3 nových blockchain startupov

BITmarkets BITmarkets

Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index • Až 2 bilióny dolárov môžu vstúpiť do sveta kryptomien prostredníctvom nového francúzskeho zákona • Binance Labs investuje do 3 nových blockchain startupov • WikiLeaks dostalo 20 000 dolárov v BTC iba 24 hodín po zatknutí Juliana Assangea • CZ sa poriadne rozohnil – Binance možno čoskoro delistuje Bitcoin SV

Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index

Jedna z najznámejších osôb v kryptomenovom svete, Tom Lee, upozorňuje na svoj Bitcoin Misery Index. Spoluzakladateľ spoločnosti Fundstrat Global Advisors, ktorý je rovnako aj človekom stojacim za vytvorením Bitcoin Misery Indexu, poukazuje na fakt, že BMI sa aktuálne nachádza na najvyšších hodnotách od roku 2016 (konkrétne 13.6.2016 keď mal BMI hodnotu 92). Dňa 2.4.2019 sa BMI takmer opäť dostal nad hranicu 90 bodov (konkrétne 89). Podľa tohto indexu je tak najlepší čas predať BTC. Avšak Tom Lee sa vyjadril, že tento BMI signál je zmiešaným indikátorom pre investorov.

Viac informácii na túto tému sa dozviete v tomto článku: cointelegraph.com

Až 2 bilióny dolárov môžu vstúpiť do sveta kryptomien prostredníctvom nového francúzskeho zákona

Podľa najnovších správ by mal nový zákon o poisteniach umožňovať občanom Francúzska investovať peniaze aj do kryptomien. Daný zákon mal byť údajne schválený tento štvrtok. Joël Giraud, jeden z popredných politikov stojacich za týmto zákonom, sa vyjadril, že aj napriek tomu, že kryptomeny nie sú hlavnou témou tohto zákona, budú môcť poisťovatelia  poskytovať investície do kryptomien prostredníctvom špeciálnych fondov.

Viac detailov o novom francúzskom zákone sa dozviete tu: trustnode.com

Binance Labs investuje do 3 nových blockchain startupov

Binance Labs, sesterská spoločnosť najväčšej kryptomenovej burzy Binance, sa pomaly, ale isto rozbieha v plnení svojej misie. Tou má byť podpora novovznikajúcich projektov, ktoré nemajú dostatok financií, skúseností alebo ľudí na zrealizovanie svojich inovácií, myšlienok a technológií. Práve vtedy má na scénu vstúpiť Binance Labs, ktorá má daným projektom pomôcť. Po 15 000 dolárov dostali 3 rôzne projekty. Prvý z nich sa zaoberá vývojom peňaženky pre Grin/Mimblewimble. Druhým je HOPR, projekt zaoberajúci sa súkromným protokolom, a posledný projekt, Kitsune Wallet, špeciálny druh peňaženky.

Viac informácií o daných projektoch, ako aj vysvetlenie týchto investícií nájdete tu: coindesk.com

WikiLeaks dostalo 20 000 dolárov v BTC iba 24 hodín po zatknutí Juliana Assangea

Správa, ktoré rezonuje nielen kryptosvetom, ale aj celým internetom, o zatknutí Juliana Assangea už snáď obletela celý svet. Ide totižto o lídra WikiLeaks, ktorý mal byť zatknutý dňa 11.4. v ranných hodinách vo Veľkej Británii. Na Twitter účte WikiLeaks sa ihneď objavila zbierka pre Juliana Assangea, ktorú podporovalo hneď niekoľko známych osobností (ako napríklad Pamela Anderson). Možno aj vďaka ním sa podarilo iba za 24 hodín vyzbierať 20 000 dolárov v BTC. Pre zaujímavosť treba poznamenať, že WikiLeaks obdržal až 4 000 BTC od počiatku svojho fungovania.

Viac informácií nájdete tu: dailyhodl.com

CZ sa poriadne rozohnil – Binance možno čoskoro delistuje Bitcoin SV

Správa, ktorá si určite zaslúži veľa pozornosti, a preto ju opäť dnes dávame do centra záujmu. Šéf burzy Binance, Changpeng Zhao, sa nedávno vyjadril prostredníctvom svojho Twitter účtu, že pokiaľ bude Craig Wright pokračovať v tvrdeniach, že je Satoshi Nakamoto, tak Binance čoskoro delistuje Bitcoin SV zo svojej ponuky.

Viac informácií sa dozviete tu: kryptomagazin.sk

Čo čítať ďalej?

Medzinárodná obchodná komora čítajúca 45 mil. podnikov podporí blockchain

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.