[Správy] Neznáma veľryba presunula jednu miliardu dolárov v BTC – Päť blockchain projektov, ktoré musíte sledovať

0

Neznáma veľryba presunula jednu miliardu dolárov v BTC – Justin Sun sa snaží preložiť obed s Warrenom Buffettom – Načo si chce Apple požičať peniaze? – Bitcoin nečaká v septembri žiadny výrazný pohyb – Päť blockchain projektov, ktoré musíte sledovať – USA možno bude musieť pristúpiť na záporné úrokové miery

Neznáma veľryba presunula jednu miliardu dolárov v BTC

Pohyb, ktorému sa dnes venuje naozaj veľká pozornosť. A niet sa čomu diviť. Veď nie každý deň môžete vidieť presun jednej miliardy dolárov (v BTC). Čo je obrovským pozitívom voči Bitcoinu, blockchainu ale aj kryptomenám je to, že takýto pohyb stál „iba“ 700 dolárov. Samozrejme, že pre obyčajných ľudí je transakčný poplatok 700 dolárov naozaj veľa. Avšak pri presune 1 miliardy dolárov to je zanedbateľná čiastka. Nikto pochopiteľne nevie, o koho konkrétne ide, zaujímavým tipom by ale mohol byť VanEck v rámci prípravy na ETF alebo Bakkt na oficiálne otvorenie svojej platformy.

Ďalšie informácie na túto tému sa môžete dozvedieť, ak si otvoríte tento link: trustnodes.com

Justin Sun sa snaží preložiť obed s Warrenom Buffettom

Postrehli ste vôbec, že plánovaný obed sa nekonal? Justin Sun sa ním chválil o život, keď sa im podarilo s organizáciou TRON vyhrať obed s najlegendárnejším investorom azda všetkých čias. Keď malo prísť k spomínanému obedu, Justin Sun sa razom vyhovoril na diagnózu obličkových kameňov, ktorá mú údajne nedovolila vycestovať. Niektoré zdroje však tvrdili, že z Číny nemohol vycestovať kvôli vyšetrovaniu jeho osoby v prípade nelegálneho biznisu. Odvtedy nastalo o tomto prípade úplné ticho. Až dodnes, kedy sa vraj mali predstavitelia kryptomeny TRON snažiť spojiť s Warrenom Buffettom a naplánovať nové stretnutie. Či k nemu nakoniec príde, nateraz nevie potvrdiť nikto.

Ak vás zaujíma spoločný obed Justina Suna a Warrena Buffetta, kliknite na nasledujúci odkaz: news.u.today

Načo si chce Apple požičať peniaze?

Spoločnosť Apple má v pláne požičať si až 5 miliárd dolárov. Otázka ale je, prečo? Poruke má Apple totižto až 210 miliárd dolárov, pričom dlh tejto spoločnosti je „len“ 98 miliárd dolárov. Na čo teda potrebuje táto spoločnosť ďalších 5 miliárd, keď je evidentné, že financií má dostatok? Oficiálne informácie uvádzajú, že Apple chce z týchto peňazí skúpiť späť istý počet akcií, zvýšiť dividendy alebo financovať rôzne akvizície. Z rôznych analýz však vyplýva, že Apple by na toto všetko mal mať vlastné peniaze a tak naďalej pretrváva otázka, prečo to tento konglomerát robí.

Viac o tejto správe sme pre vás napísali v tomto článku: kryptomagazin.sk

Bitcoin nečaká v septembri žiadny výrazný pohyb

Veľa z vás určite čaká na to, že september so sebou môže priniesť výrazný rast alebo aspoň rázny pohyb na jednu stranu (tak, ako to bolo napríklad v roku 2017). Predsa len, leto skončilo a to väčšinou znamená zvýšené objemy a tým aj výraznejšie pohyby. To by sa však nemalo stať tento september. Aspoň to si myslí hlavný analytik z Crypto Kingdom, Ján Čuraj. Ak vás zaujíma viac jeho názorov, neváhajte sa pozrieť na video v článku nižšie.

Viac informácií na túto tému sa môžete dozvedieť, ak si prečítate tento článok a pozriete dané video: kryptomagazin.sk

Päť blockchain projektov, ktoré musíte sledovať

Rok 2019 sa neskončil a preto treba byť stále v strehu pri projektoch, ktoré môžu poskytovať skvelú perspektívu do budúcna. Či už ide o financie, technológiu alebo inováciu ako takú, tieto projekty môžu v budúcnosti poriadne zamiešať karty. Ide o Chainlink, Quant, Credit, Cosmos, Matic Network. Hoci ide o pomerne neznáme projekty (možno okrem Chainlinku), aj tak ich treba pozorne sledovať. Možno majú aktuálne slabú reklamu alebo nízku kapitalizáciu, avšak to sa môže časom zmeniť.

Ak chcete vedieť viac o daných projektoch, neváhajte sa pozrieť na tento odkaz: coinspeaker.com

USA možno bude musieť pristúpiť na záporné úrokové miery

Iba donedávna sme na Kryptomagazíne písali o tom, ako sa negatívne úrokové miery stretávajú s nevôľou občanov, ale najmä bankárov v Európe. A niet sa čomu diviť. Ale ako sa zdá, toto „riešenie“ (ktoré je iba dočasné), bude musieť možno čoskoro zaviesť aj samotná Amerika. Ak sa tak stane, ohrozené by mali byť najmä sociálne systémy alebo miera úspor.

Viac o tejto situácii sa dozviete, ak si prečítate nasledujúci odkaz: finance.yahoo.com

Čo čítať ďalej?

Preprogramujte svoju myseľ – Očakávania, konfliktné presvedčenia a vizualizácia – Denník 12. týždeň

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre