ICO Aergo – Blockchain pre podniky a konkurencia EOSu

BITmarkets BITmarkets

Problém s blockchainom je jednoduchý. Hoci ide o neuveriteľnú technológiu, stále má problémy s množstvom transakcií, ktoré zvládne. Mnoho projektov sa snaží zvýšiť priechod transakcií a medzi ne patrí aj Aergo. To volí podobný prístup ako EOS. Zrýchlenie siete má prebehnúť pomocou technológie Delegated proof of stake (DPoS). 

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

Aergo v sebe chce kombinovať mnoho rôznych faktorov. V prvom rade by mal byť projekt kompatibilný s veľkou časťou existujúcich blockchainov. Tým pádom by spolu blockchainy mohli komunikovať. Ďalšou inováciou je integrácia tvorby privátnych i verejných blockchainov. To je obzvlášť dôležité pre spoločnosti. Veľké korporácie nechcú byť nutne na verejnom blockchaine, radšej si vytvoria svoj vlastný, ktorý spoločnosti zaručí súkromie.

Projekt volí spôsob overovania transakcií nazvaný Delegated proof of stake. DPoS používa napríklad sieť EOS, ktorá momentálne zažíva veľký boom. Vďaka tomu je potom sieť rýchlejšia a bude zvládať podstatne väčšie množstvo transakcií. Na druhej strane, existuje mnoho kritikov tejto technológie. Tí hovoria, že je to obetovanie decentralizácie na úkor rýchlosti. Tento fakt nemusí byť problematický v sieti Aergo. Tá je totiž primárne určená pre podnikateľské prostredie.

Základné informácie:

  • Delegated proof of stake
  • Možnosť upravovať blockchainy podľa potreby
  • Integrácia virtuálnych strojov ostatných blockchainov
  • Rýchlosť na úkor decentralizácie
  • Konkurencia pre EOS

Kompletnú analýzu ICO Aergo nájdete na Trading11.

Oficiálny web: https://www.aergo.io/

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.