[Správy] Pozor! Falošné aktualizácie Adobe Flash distribuujú Miner Malware • Kryptomeny sú šancou pre ľudí na Ukrajine….

BITmarkets BITmarkets

Pozor na falošné aktualizácie Adobe Flash, distribuujú Miner Malware • Kryptomeny sú šancou pre ľudí na Ukrajine • OKEx delistuje Bytecoin

Pozor! Falošné aktualizácie Adobe Flash distribuujú Miner Malware

Hrozba mining malvéru je stále aktuálna. Výskumníci spoločnosti Palo Alto zaznamenali nárast počtu falošných aktualizácií Adobe Flash, ktoré majú tendenciu šíriť malvér Crypto Mining.

Vlna aktualizácií programu Adobe Flash Player v priebehu rokov umožňuje „falošné upozornenia” považovať za ďalšiu povinnú zmenu. Upozornenia dokonca vyzerajú podobne ako tie, ktoré spoločnosť Adobe posiela používateľom. Ešte znepokojujúcejšie je, že príjemcovia dostanú aj legitímnu aktualizáciu o procese.

Ak sa legitímna činnosť môže použiť na maskovanie nebezpečného kryptominingu, je na spotrebiteľoch, aby prijali potrebné opatrenia. Blokovanie neznámych webových stránok zostáva najlepším postupom. Extrémnym opatrením je odstúpenie od platforiem, ktoré sa spoliehajú na Adobe Flash. Viac sa dočítate tu: https://www.livebitcoinnews.com/ (v angličtine).

Kryptomeny sú šancou pre ľudí na Ukrajine

Po páde Sovietskeho zväzu v roku 1991 mnohí Ukrajinci s rozčarovaním sledovali, ako sa väčšina bohatstva a infraštruktúry dostala do rúk niekoľkých „vyvolených”. Napriek tomu, že sa vystriedalo niekoľko vlád a v roku 2014 bola zvrhnutá vláda bývalého prezidenta Viktora Janukovyča, zásadné nerovnosti zostali. Napriek tomu, že atmosféra je na rôznych typoch kryptoudalostí často vzrušujúca, ľudia sú ostražití, vedomí si toho, že ich vláda pravdepodobne veľmi pozorne sleduje. V decembri 2017 vládni agenti vtrhli do domova zakladateľa Cryptocurrency News a zhabala okolo 250 000 dolárov vo virtuálnej mene. Anthony Kaplan povedal, že presťahoval operácie do Izraela, po tom, čo vláda odmietla vrátiť väčšinu jeho majetku späť.

Hoci niekto spochybňuje účinnosť kryptomien, existuje rastúci počet ľudí, ktorým kryptomeny môžu priniesť novú budúcnosť. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v angličtine).

OKEx delistuje Bytecoin

Je vždy zaujímavé vidieť, ako sa kryptoburzy správajú k jednotlivým altcoinom. Zároveň všetky podporované páry a mince vyžadujú, aby boli spravodlivo ohodnotené.

Pre zhoršenie situácie sa kryptoburza OKEx rozhodla zbaviť sa Bytecoinu. Úradníci OKEx tvrdia, že projekt je „vystavený technickému problému, ktorý je neošetrený.” Spoločnosť chce chrániť záujmy používateľov a už zrušila všetky obchodné páry BCN. Viac sa dočítate tu:  https://nulltx.com/ (v angličtine).

 

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.