Spoluzakladateľ Ripple Labs sa zotavil z Koronavirusu!

0

Vo všetkom tom povyku okolo ochorenia COVID-19 a správach o preplnených nemocniciach a kamiónoch plných mŕtvych tiel v New Yorku sa nestáva často, že by sa v médiách objavila pozitívna správa. Jednu takú tu však máme. Spoluzakladateľ a predseda Ripple Labs Ben Larsen na svojom Twitteri oznámil, že sa úspešne zotavil z koronavirusu!

Ďalším ľuďom ktorí prekonali toto ochorenie odporúča, aby išli darovať krv. Tá totiž po prekonaní smrtiaceho vírusu obsahuje protilátky, ktoré pomôžu ďalším pacientom.

Jeho post okamžite vyvolal vlnu pozitívnych reakcií. Nezáleží totiž na tom, či ste fanúšikom firmy Ripple a ich tokenu XRP. V boji proti COVID-19 sme všetci spolu.

Medzi prvými reakciami na túto správu nájdete zakladateľa kryptomeny TRON Justina Suna, ktorý jednoducho napísal:

„Stay strong, stay safe.“

V preklade, ostaňte silní a ostaňte v bezpečí.

Rozhodne by ste si mali dávať pozor. Smrtiaci vírus už oficiálne nakazil milión ľudí! O ďalších miliónoch však nevieme

Je skvelé, že Ben Larsen nepodľahol koronavirusu. Väčšina ľudí v jeho veku by mala toto ochorenie prežiť. Stačí sa starať o svoje telo, byť zdravý a hlavne nefajčiť, pretože koronavirus napadá dýchacie cesty.

Token XRP v zlom stave, blockchainu chýbajú používatelia

Je skvelé, že spoluzakladateľ Ripple Labs sa zotavil, no jeho token má stále veľké problémy. Aktuálne sa obchoduje na hodnotách, na ktorých nebol už niekoľko rokov a tejto platobnej sieti chýbajú reálni používatelia.

Podľa najnovšej analýzy blockchainu má XRP iba necelých 6000 aktívnych peňaženiek. TO je menej, než má napríklad Dogecoin, resp. scamcoin Bitcoin SV.

Viac o tejto téme nájdete v našom článku:

XRP má menej aktívnych adries, než Dogecoin a Bitcoin SV

Zaujíma vás ekonomika?

Mala by. To, čo sa deje vo svete naozaj nemá obdoby. Stojíme na prahy novej ekonomickej krízy a odpoveďou centrálnych bánk je tlačenie peňazí. FED nedávno pustil do obehu 6200 miliárd dolárov, ECB 750 miliárd eur. Pomôže to naštartovať ekonomiku? A obstojí Bitcoin v tejto kríze?

O tom sme sa bavili včera na našom streame. Sledujte náš kanál BitLink a nenechajte si ujsť kvalitné spravodajstvo zo sveta a z kryptomien.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre