Špičkový stratég predpovedá masívny rast trom kryptomenám

Novinky Top 3 kryptomeny na kúpu
Top 3 kryptomeny na kúpu. Zdroj: Shutterstock.com/Travis Wolfe/shevtsovy
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Veľký počet kryptomien poskytuje príležitosť na diverzifikáciu, na druhej strane ale mnohí investori si nedokážu vybrať tie správne projekty. Podľa správy Dailyhold sa známy obchodník pod pseudonymom Cantering Clark podelil na svojom twitteri o top 3 kryptomeny, ktoré by mali v najbližšom období zaznamenať rastúci trend.

Clark tvrdí, že kryptomeny Decentraland (MANA), ApeCoin (APE) a Frax Share (FXS) by mali byť v centre pozornosti kryptomenových obchodníkov.

MANA

MANA sa v čase písania článku obchoduje podľa údajov TradingView na úrovni 0,40 dolára. Trhová cena čelí silnej rezistencii, ktorá pozostáva z klesajúcich maxím. Objemy sú zatiaľ stále minimálne, aj keď krátkodobo rastú. Významný bullish target sa nachádza na hladine 0,59 dolára, kde začínajú vysoké transakčné objemy. Súčasný trend je zatiaľ najsilnejší od leta 2022, keď sa kryptomenový trh spamätával z masívneho prepadu.

Decentraland je platforma virtuálnej reality poháňaná blockchainom Etherea, ktorá umožňuje vytvárať a speňažiť obsah aplikácie. Vo virtuálnom svete si hráči kupujú pozemky, s ktorými môžu obchodovať.

MANA/USD

MANA/USD. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

APE

APE sa v čase písania článku obchoduje podľa údajov TradingView na úrovni 4,86 dolára. Cena nedávno prekonala dlhodobú rezistenciu, ktorá pozostávala z predošlých klesajúcich maxím. Prerazenie bolo sprevádzané vyššími objemami, ktoré dodnes rastú. Cenové ciele sú momentálne na úrovni 6,23 a 8,05 dolárov. Cena sa snaží nájsť support na point of control 4,73 dolárov, ktorý by mal slúžiť ako reverzný bod.

Apecoin je ERC-20 token používaný v ekosystéme APE na posilnenie budovania komunity webu 3.0. Nadácia APE spravuje návrhy odsúhlasené držiteľmi ApeCoinu.

APE/USD

APE/USD. Zdroj: TradingView

FXS

FXS sa v čase písania článku obchoduje podľa údajov TradingView na úrovni 7,53 dolára. Od mája 2022 sa hodnota kryptomeny pohybuje v bočnej štruktúre, ktorá je ohraničená supportom 4,10 dolárov a rezistenciou 7,53 dolárov. Práve prekonanie rezistencie by mohol byť ten správny vstupný bod do longu. Z krátkodobého hľadiska je pravdepodobné, že cena sa opäť postupne dostane na hladinu 7,53 dolára.

The Frax Protocol je prvým systémom stablecoinov s frakčným algoritmom. Cieľom protokolu je poskytnúť vysoko škálovateľné, decentralizované a algoritmické peniaze namiesto digitálnych aktív s pevnou ponukou ako je Bitcoin.

FXS/USD

FXS/USD. Zdroj: TradingView

Všetky tri kryptomeny sú rizikové projekty, a preto je na každom investorovi, či je ochotný podstúpiť toto riziko. V prípade, že hľadáte skôr stabilitu, odporúčame prečítať článok Investujete na istotu? Týchto 5 kryptomien je presne pre vás.

Mohlo by ťa zaujímať: Držte si klobúky – Bitcoin sa pripravuje na masívny cenový pohyb

Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.