Solana môže výrazne klesnúť
Solana môže výrazne klesnúť. Zdroj: Shutterstock.com/Vladimir Kazakov

Populárny kryptomenový analytik a influencer z Coin Bureau okomentoval kryptomenu, ktorá výrazne padla po krachu burzy FTX. Solana podľa jeho slov môže klesnúť ešte viac.

Solana na 8 dolároch?

Kolaps kryptomenovej burzy FTX spôsobil veľké škody, ktoré sa podpísali prakticky na každom jednom kryptomenovom projekte. Známy portál Coin Bureau vo svojom najnovšom videu venuje pozornosť aj Solane.

Solana je vo všeobecnosti považovaná za jeden z najrýchlejších blockchainov. To však nestačí. Sieť totiž neustále bojuje s nestabilitou a množstvom problémov. Napriek všetkému, čo sa udialo, analytici Solanu stále považujú za jeden z najdôležitejších kryptomenových projektov. Tento názor zastáva aj Guy z portálu Coin Bureau.

Solana je pre mňa veľmi dôležitá. Je jasné, že klesol dopyt po tokene SOL a je ľahké pochopiť, prečo sa to stalo. Niektorí začali pochybovať o budúcnosti tohto blockchainu. A je to z veľkej časti preto, že FTX a Alameda vlastnia obrovské množstvo SOL, ktoré budú musieť predať kvôli odškodneniu veriteľov,“ uviedol Guy.

Prečítaj si tiež: Nevieš, ako pracovať s kryptomenami? Binance spúšťa online kurz, za ktorý dostaneš NFT certifikát!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Trh s kryptomenami sa bude zrejme ešte dlhé obdobie nachádzať v hlbokej korekcii, ktorá by mohla stiahnuť ceny kryptomien ešte hlbšie. Guy očakáva tento scenár aj v prípade SOL. Dlhodobý cenový vývoj naznačuje, že by cena tokenu SOL mohla klesnúť až na 8 dolárov. Podľa poslednej aktualizácie už Solana nie je súčasťou portfólia Coin Bureau.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance