Binance spúšťa nový projekt
Binance spúšťa nový projekt. Zdroj: Shutterstock.com/photo_gonzo

Chceš sa naučiť pracovať s kryptomenami a zaujímaš sa o technológiu blockchainu? Najväčšia kryptomenová burza Binance oficiálne spúšťa kryptomenové kurzy, ktoré ti určite pomôžu. Po skončení kurzu získaš jedinečný NFT certifikát. Najväčšou výhodou je, že je to úplne zadarmo.

Binance spúšťa kryptomenový kurz

Aj napriek negatívnym udalostiam, ktoré zatriasli trhom s kryptomenami, tento sektor sa neustále rozširuje do celého sveta. Burza Binance chce svojím najnovším projektom poukázať na všetky výhody, ale aj úskalia blockchainovej technológie.

Bezplatné online kurzy vás zasvätia do blockchainu, kryptomien a taktiež aj do metaverzového priestoru. Kurzy sú dostupné po celom svete prostredníctvom platformy Binance Academy. Celý program pozostáva zo šiestich modulov. Po absolvovaní týchto modulov obdržíte jedinečný NFT certifikát. Keďže je tento kurz určený najmä pre začiatočníkov, burza v budúcnosti plánuje kurzy aj pre pokročilých používateľov, ktorých cieľom je pracovať v tomto sektore.

Prečítaj si tiež: Nový šéf skrachovanej kryptomenovej burzy FTX: Firmu v takto zlom stave som ešte nevidel!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Miernou nevýhodou môže byť neznalosť anglického jazyka. Binance však oznámila, že spustí kurzy aj v ďalších jazykoch, a to v priebehu nasledujúcich týždňov.

Spoluzakladateľ a marketingový riaditeľ burzy He Yi:

Odvetvie blockchainu je stále v počiatočnom štádiu. Vzniká mnoho nových konceptov, ako napríklad NFT a metaverzum. Veríme, že tvorcovia a budovatelia formujú budúcnosť nášho odvetvia. Preto je kľúčové posilniť vedomosti väčšieho počtu tvorcov a budovateľov,“ uviedol Yi.

Platforma Binance Academy zažíva obrovský úspech, ktorý dokazuje stovka miliónov ľudí, ktorá sa už oboznámila s edukačnými materiálmi. Podľa burzy Binance bude totiž komunita tým najdôležitejším bodom budúcnosti.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance