Sme už na dne? Je čas na nákup? V Bloombergu to iskrilo!

BITmarkets BITmarkets

Spencer Bogart, partner firmy Blockchain Capital tvrdí, že teraz je skvelý čas na nákup Bitcoinu (BTC) a vysvetlil prečo. To sa cena BTC pohybovala okolo 4 000 dolárov, dnes sa pohybujeme okolo 4 200, pretože včera sa na trhu odohrala zaujímavá pumpa.

Investičná spoločnosť Blockchain Capital, ktorá má sídlo v San Franciscu, bola založená v roku 2013. Investovala napríklad do Abra, Bitfury, BitGo, BitPesa, Bitwise, block.one, Blockstream, Coinbase, Kraken, Messara, Ripple, a Xapo.

Rozhovor o budúcnosti Bitcoinu v Bloombergu

Bogartove komentáre zazneli v rozhovore pre televíziu Bloomberg, ktorých za zúčastnili aj Emily Chang a Mike McGlone.

Ako prvý začal McGlone vysvetľovať, že Bitcoin by sa mohol vrátiť čoskoro späť, ale že podľa neho sme ešte cenové dno nenašli:

„Ak sa pozriete na hlavné ukazovatele, ako pomer NVT, transakcie, volatilitu, všetky tie veci, ktoré boli v minulosti synonymom dna, ukazujú, že trh je od dna ešte ďaleko.”

Napríklad, pokiaľ ide o volatilitu, McGlone ju v súčasnosti vidí okolo 65 %, zatiaľ čo má pocit, že pri dne by kolísanie bolo v rozmedzí okolo 15 – 20 %.

Chang začala tým, že sa opýtala Bogarta, či by chcel McGloneovmu medvediemu výhľadu oponovať, ten povedal:

„No, počúvajte, Bitcoin nás nikdy neopustil, vždy bol tu. je teda späť? Jasne že je. sme pripravení na nové vrcholy všetkých čias? Pravdepodobne ešte nie. stále sú tu nejaké tie Problémy, ale inštitúcie a business ktorý sa okolo BTC pohybuje, mu zatiaľ cenu nestanovili.”

Chang sa potom spýtal Bogarta, či verí, že sme na dne. Bogart odpovedal:

„Myslím, že teraz je skvelý čas na nákup. Je to absolútne dno? Nie som si istý.”

„Vidíme stále viac spoločností, ktoré prichádzajú a sú stále významnejšie. Myslím, že Bitcoin je najpozoruhodnejším aktívom na svete.”

Záver

2018 bol pre Bitcoin fantastickým rokom, ak budeme ignorovať cenu. Nielenže vzniklo mnoho technológií a všetko sa posunulo vpred. Ale začali do tohto odvetvia prichádzať hodnotní ľudia a firmy, ktorí pomôžu vystavať veľmi kvalitnú infraštruktúru. Bakkt, Nasdaq, rôzne školy, ktoré pomáhajú a pracujú na integráciu ako Harward, Yale, MIT, to všetko je len začiatok.

Čo čítať ďalej

[Správy] Charlie Lee tvrdí, že Litecoin spolu s WEG Bank a TokenPay sú novou cestou do budúcnosti • Japonská spoločnosť Remixpoint získala kryptolicencie v Thajsku…

Zdroj: cryptoglobe.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.