Skutočný rast BTC ešte len začne! – TOP model trhu predpovedá cenu $300 000

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

BTC sfúkol očakávania takmer kohokoľvek, keď v roku 2021 vystrelil na viac, ako 60,000 dolárov. A hoci cena zaznamenala nedávno prudký pokles, ATH sa môže javiť, ako dlhodobý vrchol. Jeden globálny makro investor však tvrdí, že skutočný nárast ceny BTC ešte ani nezačal.

BTC bullrun ešte ani poriadne nezačal!

Globálny makro investor Dan Tapiero poukazuje na to, že najsilnejšia časť nového uptrendu bitcoinu ešte ani nezačala. Zakladateľ spoločnosti DTAP Capital s viac, ako 25 rokmi skúseností s globálnymi makroinvestíciami upozorňuje na model stock-to-flow, ktorý naznačuje, že mesačný RSI ešte musí dosiahnuť „bod obratu“.

Model „stock-to-flow“ je založený na digitálnom nedostatku aktíva a projektuje cenu BTC na 300,000$ a vyššie v priebehu budúceho alebo viac rokov. Samotný model nie je to, na čo Tapiero odkazuje, ale naopak zdôrazňuje nedostatočnú volatilitu kryptomeny.

Bitcoin 90-denná volatilita / S&P 500 Index 260-denná volatilita
Bitcoin 90-denná volatilita / S&P 500 Index 260-denná volatilita

Tapiero upozorňuje na porovnania v minulosti, pričom ukazuje, že volatilita dosahuje najvyššie hodnoty v blízkosti dlhodobých vrcholov. Bitcoiny nie sú zďaleka tak volatilné ak sa pozrieme na graf 90-dňovej volatility.

Čítajte tiež – Jeden z najmocnejších ľudí v Bitcoine sa rozhodol vzdať svojich právomocí – vieme prečo

Ako naznačuje Tapiero, mohlo by to znamenať, že vždy, keď nastáva korekcia, následne prichádza oveľa silnejší nárast.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Ako vysoko podĹa vás pôjde Bitcoin v apríli?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin za najlepšiu cenu a bez zbytočných poplatkov? Vytvorte si účet na Binance. Použite k tomu >>>tento odkaz<<< a získate zľavu 5% na všetky poplatky. A tu nájdete návod na používanie burzy.

V nasledujúcich mesiacoch, keď mesačný index relatívnej sily aj volatilita začnú prudko stúpať oproti hodnotám zaznamenaným v minulosti, pri súčasnej cenovej hladine by to mohlo poskytnúť potrebnú hybnú silu a záujem tlačiť kryptomenu nahor.

Na druhú stranu, čím viac kapitálu prichádza do bitcoinu a čím viac je sieť akceptovaná, tým menej volatilné cenové akcie časom nastanú. Je to koniec volatilného bitcoinu z minulosti, alebo ako tvrdí Tapiero, skutočný nárast ešte len začne?

Chudobní predávajú a bohatí nakupujú – Počet adries s 1000 BTC a OTC obchody na maxime

2.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre