Skúška vás často stretne na úplnom prahu úspechu

BITmarkets BITmarkets

Bohatstvo má rôzne podoby, no dalo by sa povedať, že ide ruka v ruke s úspechom. Každý z nás si zaslúži uspieť a zmeniť svoj život k lepšiemu. Ako to dosiahnuť vám v tomto článku síce nepovieme, prinášame vám však pohľad, ktorý určite stojí za to. Iste sa vám niekedy stalo, že vás život skúšal. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo taká skúška znamená.

Kryptomeny a bohatstvo, bohatstvo kryptomeny. Komu prinesú úspech a kto naopak odíde s prázdnym náručím? Všetci by sme dnes chceli vedieť, ako bude kryptomarket vyzerať za rok, za dva, za desať… Kto z vás vydrží a zistí to, a komu rupnú nervy a všetko predá, uzatvorí a odíde?

Úspech

Nikto dopredu nevie, či ho čaká úspech, keď ide za niečím, čo by malo jeho život a životy jeho blízkych zmeniť k lepšiemu. Na prahu úspechu býva skúška, a práve na tomto bode sa veľa ľudí vzdáva. Môžete si byť istý, že keď niečo skutočne chcete, aj keď to nie je len povrchné prianie, ale skutočná vnútorná túžba, a urobíte pre to všetko, tak to nakoniec dosiahnete. Alebo sa aspoň dostanete veľmi blízko a otvorí sa vám brána novej cesty.

Mohlo by vás zaujímať: Sústreďte sa na svoje sny a priania, peniaze sú len prostriedkom

Cesta

Hovorí sa, že cesta je veľakrát dôležitejšia než cieľ. Človek často po niečom túži, aby potom zistil, že keď to už má, tak chce hľadať ďalej. Niekedy zistíme, že to, čo naozaj chceme, je jednoducho ísť. Ísť po správnej ceste, a hlavne tým správnym smerom.

Prekážky

A potom sa nám do cesty postaví nejaká prekážka. Môže byť úplne malá, no predsalen tam je. Ľudia obvykle prekážku na chodníku preskočia alebo obídu a idú ďalej, ale ako to je v živote? Na to, aby nás prekážka nevyviedla z miery, je potrebné mať cieľ. Bez cieľa by sme nevedeli, kam vlastne ideme, akákoľvek prekážka by nás zviedla z cesty, a my by sme pravdepodobne blúdili stále dookola.

Cieľ

Nejde o to, aký dobrý je váš cieľ v očiach ostatných. Dôležité je, aby bol ten cieľ tým najlepším pre vás. Ísť po ceste, ktorá smeruje k splneniu snov a cieľov je úspech. Nie je dôležité, že ešte nie ste na konci, dôležitá je odpoveď na otázku, či vydržíte, a či si udržíte ten správny kurz.

Zážitok z cesty je na nezaplatenie a je to úspech sám o sebe. Čím viac sa blížite k cieľu, tým je vaša radosť väčšia, a keď už stojíte prakticky na prahu konečného úspechu, obvykle príde skúška. Táto analógia platí v škole i v živote.

Skúška

Cieľom skúšky nie je odradiť vás, ale ukotviť vo vás nové zážitky a skúsenosti, preveriť vaše odhodlanie, dodať ceste obtiažnosť a prekážku na zdolanie. V zásade je akousi rezistenciou, z ktorej sa následne stane podpora.

Ak teda máte svoj cieľ, a stane sa vám, že je všetko zrazu čierne, spomeňte si, že možno práve stojíte na prahu úspechu, a ešte raz vstaňte.

Dovoľujeme si ponúknuť vám: [HODL] Je čas na domáce úlohy – Bezpečnostné zásady

Záver

To, koľko bohatstva sa ešte skrýva v kryptomenách, si netrúfnem odhadnúť. Ale som tu na to, aby som vám niečo dala. Aby som to s vami zdieľala, ako to niekto iný zdieľal so mnou. Nič si neschovávam pre seba, pretože verím, že bohatstva môže byť dosť pre každého.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul