[SIGNÁL] Padli sme poslednýkrát pod 10 000 $? – Tento indikátor to ukazuje úplne jasne!

10

Pri pohľade na neochotu Bitcoinu padnúť výraznejšie pod desaťtisíc dolárov sa zdá, že jediná možná cesta smeruje hore. Kráľ kryptomien aj napriek červenému letu nabral skutočne vysoké momentum, práve vytvoril ďalšie vyššie low, a to je znak uptrendu. Oči traderov sa teda skôr upierajú do neba.

Je toto poslednýkrát, čo budeme môcť nakúpiť Bitcoin za 10 000 $? Táto myšlienka možno znie bláznivo, no je dosť možné, že už nikdy nebudeme môcť nakúpiť za tak dobrú cenu.

Naznačuje to aj indikátor RSI, ktorý sa včera dostal na najnižšie hodnoty za posledný rok a pol – je potrebné dodať, že ide o RSI na 4h grafe.

Ako obchodovať RSI sa dozviete tu

4h BTC/USD - BitstampTo všetko nám vytvára, pravdupovediac, dokonalý setup na nákup. Ja sám som si pred týždňom povedal, že ak Bitcoin padne na 10 000 $, budem nakupovať.

A kedy budem predávať? Nuž, to záleží od situácie. Použijem svoju obvyklú stratégiu a budem si jednoducho posúvať stoploss. Ale rád by som na tomto obchode spravil aspoň 15 %. 

Ale pozor! obchodovať na základe jedného indikátora naozaj neodporúčam. Rovnako by ste nemali počúvať rady, ktoré nájdete na internete. Ak sa rozhodnete nakúpiť, beriete tak na seba riziko, že prerobíte. Ešte stále je totiž v hre aj pokles na 9 000 $. V súčasných podmienkach je to však prinajmenšom nepravdepodobné.

Odporúčam: Ak sa chcete pustiť do tohto obchodu, naučte sa najprv obchodovať s RSI.

Obchodníci Bitcoinu teraz zažívajú skvelé časy. Vysoká volatilita a, zdá sa, že aj minimálne manipulácie trhu, to je ideálne prostredie na trading. Aj naše analýzy na Trading11 teraz vychádzajú výnimočne dobre a ak o ne máte záujem, môžete využiť naše zľavové kupóny.

Na stránku so zľavovými kupónmi sa dostanete cez tento odkaz.

Čo čítať ďalej?

Život nie je iba o obchodovaní. Ako ho prežiť šťastne?

[NÁVOD] Inštrukcie na prežitie šťastného života

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Prpr

Robit dlhodobe cenove analyzy na zaklade niekoľko mesacneho grafu a este pisat nadpisy ako tento je blaznovstvo. Som fanusikom kryptomien aj tohto magazinu, no mozno by nezaskodilo trochu nadhladu lebo v poslednej dobe píšete same sracky…

Milan Petržilka

Co chtít od chráněné dílny 😀 Nejvic me rozsekalo „Vypnete Adblock – nejsme milionáři“ 😀 jak můžete nebejt, když ty vaše signály vycházej skoro na 100%? 😀 souhlas, vote up 😀

Prprpr

Samuel, predtým ako ste mali web s tým Čechom to bolo oveľa lepšie. Pozri ako to teraz vyzerá. Samé reklamy a články oničom. Hore som písal, že robíte túto analýzu na základe niekoľkomesačného grafu a ako tak teraz pozerám, tak túto akože analýzu ste spravili na základe grafu za 1 mesiac. Však to abstolútne nedáva zmysel. Rozmýšľal si vôbec nad tým, že podľa elliotových vĺn môžeme byť z dlhodobého hľadiska stále v ABC korekcii (začiatok fázy C)? Možno by ste mali písať viac faktov a zaujímavostí zo sveta kryptomien a menej takýchto bullshitov, lebo stratíte čitateľov.

michal

Sama a Dara poznam osobne. Bohužial Daro bol strašne lenivý a celý veb ťahal Samo. Tak je to lepšie.

michal

suhlasim so Samuelom

Atari Kobayashi

Analýzy píšete veľmi amatérskym spôsobom, akoby ste tu všetci čítali skutočných twitterových borcov ktorí tomu rozumejú a následne z toho namiešate analýzu. Testoval som aj trading11 predplatné a cena jednoznačne nezodpovedá kvalite obsahu. Samé výmysly typu bulish bearish bla bla bla a vo výsledku sa trafíte jeden krát z 10. Za takú cenu prakticky žiaden obsah. Jedine články od Reného sa dajú čítať a bez neho tie vaše kryptomagazíny, kryptokingdomy a podobné previazané nezmysly padajú do čiernej diery.

michal

aha fanušik Reneho

michal

Podla mna ma najlepšie TA J Kralovansky. Teraz pozeram jeho videa na Trader 2 a su bombove. Super že som ich predplatil vela som pochopil kde robim moje chyby

Libor

Ad : Ja sám som si pred týždňom povedal, že ak Bitcoin padne na 10 000 $, budem nakupovať….napísal Samuel…..No hlavne nezabudnite reportovať svoje osobné výsledky tradingu na základe TA. Už tu o trandingu a lákaní návštevníkov tohto webu na tento typ zárobku vypisujete dosť dlho na to, aby ste odprezentovali vaše reálne výsledky. Inak sú to len ľúbivé kecy o peniazoch na udržanie si návštevnosti webu.