Bitcoin padá v dôsledku nízkych objemov
Bitcoin padá v dôsledku nízkych objemov. Zdroj: Shutterstock.com/nuttapon averuttaman

Bitcoin nakoniec rešpektoval rezistenciu a minimálne objemy spôsobili korekčný leg nielen na grafe hlavnej kryptomeny, ale aj na altcoinoch. Z ascending trianglu sa teda nepodarilo dosiahnuť target 51 000 $ a cena vytvára potenciálnu medvediu vlajku. Kde sa teda nachádzajú supportné zóny najbližšie trhovej cene?

Korekčný leg je v plnom prúde a cena smeruje pravdepodobne na supportnú oblasť okolo 42 000 $ až 40 000 $. Práve tu sa nachádza aj support súčasnej medvedej vlajky. Medvedia vlajka by sa mala uzavrieť bearish legom a stále je v hre scenár, kde dlhodobá korekcia neskončila.

Bitcoin vytvára medvediu vlajku
Bitcoin vytvára medvediu vlajku. Zdroj: TradingView

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež – TOP 6 kryptomien, ktoré vám najbližšie obdobie maximalizujú zisk

Bitcoin vytvára medvediu vlajku

Najpodstatnejšie je teraz vytvoriť opäť rastúce lokálne minimum bez ohľadu na to, či to bude na spomínanom supporte. Lokálne minimá však musia byť vykupované vysokými objemami. V opačnom prípade cena uzavrie vlajku medvedím legom. Ďalšie supportné zóny sú na 37 000 $a 34 000 $.

Z dlhodobého hľadiska sa nič nemení a ostávame bullish, no z krátkodobého hľadiska očakávame pokračujúcu korekciu na spomínaný support. Súčasná medvedia vlajka sa ale nemusí vždy ukončiť medvedím legom. Musíme si počkať na minimum a sledovať objemy pri jeho tvorbe.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin dosiahol historický moment – tieto metriky naznačujú býčí sentiment

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Xiopy
Xiopy
1 mesiac dozadu

Už si ovedomte ze btc je závislý na svetovom trhu a konkrétne na SAP500 co robí index to robí btc a nie tie vaše smiešne grafy