Shiba Inu spúšťa prvú hru
Shiba Inu spúšťa prvú hru. Zdroj: Shutterstock.com/Ira Lichi

Binance

Shiba Inu nedávno predstavila Shiba Inu Games, najnovšiu časť projektu, ktorá má podporiť prijatie v hernom priemysle. Meme coin tak rozširuje svoju pôsobnosť v rôznych odvetviach a hry sú najnovšie na tomto zozname. Spoločnosť oznámila, že plánuje vydať multiplatformovú hru, kde si budú môcť držitelia zahrať medzi sebou.

Aby sa to stalo realitou, projekt hľadal herné štúdio, ktoré by pomohlo túto víziu vyniesť na svetlo. Hľadanie bolo ťažké a plné sklamaní, no meme minca našla svojho dokonalého partnera v PlaySide Studios.

Shiba Inu vyvíja prvú hru

V oznámení zverejnenom na Twitteri tím potvrdil, že uzavrel partnerstvo s austrálskym herným štúdiom PlaySide. Meme coin uvádza, že uzavrel s vývojárom osemmesačnú dohodu o vytvorení svojej hry.

PlaySide Studios je najväčším austrálskym verejne kótovaným vývojárom hier. Spolupracoval s niekoľkými silnými hráčmi v zábavnom priemysle vrátane spoločností Disney, Pixar, Warner Bros. a Nickelodeon. Partnerstvo bude znamenať spustenie úplne prvej hry Shiba Inu. Obe strany vyjadrili spokojnosť s dohodou, pretože by umožnila každému projektu prejsť do nového odvetvia.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Populárny cestovateľský portál Travala oznamuje novú platobnú metódu kryptomenou SHIB

SHIB hry na rôznych platformách

PlaySide Studios pomôže nasadiť hru na viacero platforiem od mobilných zariadení, stolných počítačov až po metaverzum.

Umenie z populárnych „ShiboshiNFT bude začlenené do hry a bude vydaná kolekcia hracích kariet, stratégie a bojové mechaniky. Spustenie hry je naplánované na prvý štvrťrok 2023.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 3 kryptomeny, ktoré sa oplatí teraz kúpiť po poklese

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre