Obnoví sa záujem investorov o Shiba Inu?
Token Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Projekt Shiba Inu dosiahol významný míľnik. Je zalistovaný na všetkých hlavných kryptomenových burzách.

Záujem o Shiba Inu opäť rastie?

Tento decentralizovaný meme coin sa za posledný týždeň dokázal vyšplhať až o 17 %. V čase písania tohto článku sa jeho cena pohybovala na úrovni 0,000457 USD. Intradenné maximum bolo zaznamenané v utorok ráno, keď sa token SHIB obchodoval až na cene 0,00005127 USD.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 1D TF. Zdroj: TradingView

Projekt SHIB, ktorý je postavený na princípe siete ETH, sa nachádza na všetkých popredných kryptomenových burzách ako sú Binance, Coinbase, KuCoin či Kraken. Okrem týchto platforiem sa token dostal aj na rýchlo rastúce burzy ako sú CoinGate či VirgoCX.

Mohlo by ťa zaujímať: Legendárny Snoop Dogg spúšťa svoj NFT pod názvom „Decentralized Dogg“ – a je oň riadny záujem!

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Zdá sa, že po viac ako mesačnom páde, ktorý začal 28. októbra, opäť sa zvyšuje záujem o tento projekt. Svedčí o tom aj neustále rastúci počet hodlerov tokenu SHIB, ktorý dosiahol míľnik na úrovni 1 milióna hodlerov. V období dosiahnutia tejto významnej méty však token SHIB stále nebol zalistovaný na burze Kraken. Retailoví investori tak možno očakávajú, že v najbližšom období minca opäť vzrastie.

Prečítaj si tiež: Analýza SHIB – cena vstúpila do nového rastúceho trendu. Krátkodobo musí vychladnúť

Obchodovanie na burze Kraken bolo podľa oficiálneho oznámenia burzy spustené 30. novembra.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance