Projekt Shiba Inu
Projekt Shiba Inu . Zdroj: Shutterstock, Vladyslav Severyn

Binance

Populárna cestovateľská platforma Travala, ktorá je pozitívne naklonená kryptomenám, prináša klientom možnosť využívania meme coinu Shiba Inu.

Travala a Shiba Inu

Travala patrí k rýchlo sa rozvíjajúcim cestovateľským portálom, ktorý využíva stále viac klientov. Spoločnosť pripravila pre klientov a fanúšikov kryptomien zaujímavú možnosť. Pre rezerváciu viac ako 3 miliónov cestovných produktov po celom svete vrátane letov, hotelov a cestovných balíkov, budú môcť využívať token SHIB.

Portál Travala 2. decembra zorganizoval zaujímavú formu hlasovania, tzv. „bitku o tokeny“, ktorá sa odohrala medzi projektmi SHIBFLOKI. Hlasovanie bolo spustené po dobu 72 hodín. Po uplynutí tohto času sa určil víťaz. Okrem toho všetci hlasujúci získali veľmi pekný motivačný príspevok v podobe podielu z 15 000 USD v tokenoch AVA.

Mohlo by ťa zaujímať: Projekt Floki Inu vstupuje do sveta DeFi – oznamuje spoluprácu s Chainlinkom!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Jednoznačným víťazom tohto súboja sa stal projekt SHIB.

Hlasovanie SHIB vs. FLOKI
Hlasovanie SHIB vs. FLOKI. Zdroj: Bitcoin.com

„Sme hrdí na to, že sme poprednou platformou využívanou na rezervácie ubytovania, ktorá podporuje kryptomeny.“

Aktuálne tento portál ponúka na výber 77 kryptomien vrátanie meme coinov DOGE či SHIB.

Portál Travala sa pred nedávnom pochválil zaujímavým novembrovým profitom na úrovni 7,2 milióna USD, čo predstavuje medziročný nárast o 683 %. Až 82 % všetkých rezervácií za november bolo vyplatených kryptomenami.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre