John McAfee, magnát a kontroverzná osoba zo sveta kryptomien je údajne nažive!
John McAfee, magnát a kontroverzná osoba zo sveta kryptomien je údajne nažive! Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=LzGmLDDE2Ss

Bývalá priateľka Johna McAfeeho vyhlásila, že bývalý magnát a kontroverzná osobnosť, známa vo svete kryptomien, je živý a zdravý. Vyplýva to z jej vyjadrenia v novom dokumentárnom filme od Netflixu s názvom Running with the Devil: McAfee.

McAfee vraj zaplatil ľuďom, aby predstierali, že je mŕtvy

V stredu 24. augusta vyšiel nový dokumentárny film od Netflixu o Johnovi McAfeem. Vo filme jedna z McAfeeho bývalých priateliek uviedla, že McAfee jej volal po svojej údajnej samovražde.

Ex-priateľka povedala v dokumente hovorí:

Neviem, či to mám povedať, ale pred dvoma týždňami, po jeho smrti, mi niekto zavolal z Texasu. Na druhej strane telefónu osoba povedala: To som ja, John. Zaplatil som ľuďom, aby predstierali, že som mŕtvy. Na tomto svete sú len tri osoby, ktoré vedia, že som stále nažive,“ povedal údajne McAfee.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin prežíva veľký odliv z búrz, zásoby dosiahli 4-ročné minimum

Antivírus je pomenovaný po svojom kontroverznom zakladateľovi
Antivírus je pomenovaný po svojom kontroverznom zakladateľovi. Zdroj: shutterstock.com/monticello

Napriek špekuláciám vdova Janice McAfeeová neverí, že jej manžel žije, a ak by aj žil, neskrýval by sa v Texase. Vdova na Twitteri napísala:

Ak by bol John nažive, som si celkom istá, že by sa neskrýval v Texase. Pochybujem, že by sa John vôbec rozhodol skrývať v USA. Texas je určite úžasný, ale John bol držaný v španielskom väzení pre obvinenia zo strany daňového úradu, takže pochybujem, že by sa rozhodol skrývať v Amerike. To by bolo hlúpe.“

John McAfee, bol (alebo možno stále je) zakladateľom antivírusového softvéru, ktorého spoločnosť stále nesie jeho meno. Podľa Amerického ministerstva spravodlivosti bol McAfee obvinený z podvodu a prania špinavých peňazí v súvislosti s dvoma kryptomenovými schémami.

Úrady obvinili McAfeeho z využívania veľkého počtu sledovateľov na Twitteri na umelé navyšovanie cien altcoinov prostredníctvom schémy pump-and-dump a zo zatajovania platieb, ktoré McAfee dostával od začínajúcich podnikov na podporu prvotných ponúk mincí (tzv. ICO).

Je pravdepodobné, že po tomto vyhlásení sa môže začať pátranie po údajne živom zakladateľovi jedného z prvých antivírusových programov.

Čítaj ďalej: 97 % vedúcich pracovníkov amerických podnikov očakáva recesiu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance