Ranná pumpa – Bitcoin testuje 6000 $!

Novinky bitcoin byk bull run
Bull! Run!
BITmarkets BITmarkets

Po fenomenálnom minulom týždni väčšina obchodníkov očakávala, že Bitcoin skoriguje svoj rast a vráti sa späť do oblasti 5400 – 5500 $. Zdá sa však, že býci na trhu ešte nepovedali posledné slovo a tlačia cenu tohto digitálneho aktíva stále vyššie.

Bitcoin dnes na burze Coinbase Pro takmer otestoval hladinu 6000 $, kde sa nachádza veľmi silná rezistencia. Dostal sa až na 5960 $, momentálne sa obchoduje za 5870 $. Aktuálnu cenu Bitcoinu nájdete tu.

Na Poloniexe dnes cena dosiahla 5980 $, na Bittrexe je aktuálne high na 5960 $ a Bitfinex na chvíľku ukázal 6330 $. Cenu na Bitfinexe však netreba brať úplne vážne, táto burza sa momentálne drží nad trhom kvôli vysokým poplatkom za výber spôsobeným krízou sesterskej spoločnosti Tether.

1h BTC/USD - Coinbase Pro

1h BTC/USD – Coinbase Pro

Na aktuálnom 1h grafe si môžeme všimnúť, že Bitcoin v posledných dňoch bojoval s rezistenciou v pásme 5750 – 5850 $. Celé toto pásmo sme však dnes prekonali jednou zelenou sviečkou a teraz ho testujeme zhora. Po úspešnom otestovaní sa z tejto rezistencie stane support a my budeme môcť vyraziť do šesťtisícovej oblasti.

Ale pozor! Zatiaľ ani náhodou nemáme vyhrané! Bitcoin veľakrát predviedol podobnú akciu, len aby o pár hodín zamieril dole a vypiekol s obchodníkmi, ktorí nakúpili. Vstup do trhu s Bitcoinom momentálne neodporúčame, skôr sa poobzerajte po nejakom zaujímavom altcoine. Altcoinom dobe venujeme zvýšenú pozornosť na Trading11, hlavne kvôli ich veľkému potenciálu.

Bitcoin dnes síce stúpol o 5%, no Ethereum predviedlo 10% rast. Monero hlási +6%, Tezos +9% a taký GoByte dokonca +180%! Ak si chcete spraviť prehľad o potenciálne výnosných altcoinoch, no nemáte čas sedieť pol dňa pri grafoch, odporúčame aktivovať si na týždeň členstvo na Trading11.com. Stojí pár drobných a za tie peniaze získate naozaj kvalitné informácie. Takmer denne sme tam začali publikovať videá, v ktorých profi trader zhrnie celú situáciu na trhu a ukáže, ktoré obchody vyzerajú zaujímavo.

Nenechajte si utiecť toto obdobie rastu! Určite nám nevydrží večne.

Skvelý článok o altcoinoch aj s Videom najdete tu:

06.05.19 Divergencie na altoch. Príde pár dní rastu?

Ak sa zaujímate výhradne o Bitcoin, určite vás obohatí aktuálna analýza od IXOYE, kde je BTC rozobraný z krátkodobého, aj dlhodobého hľadiska:

06.05.19 Technická analýza BTC/USD – CLOSE týdne super, nyní pokles.. Od IX..

Ak chcete tip na altcoin s veľkým dlhodobým potenciálom, mrknite na tento článok na Kryptomagazine:

[ALTCOIN HUNT 2] Own (CHX) – STO platforma budúcnosti