AAAAAA čo sa to deje? Veľa ľudí tvrdilo, že po piatkovom dumpe sa tak skoro ďalšieho rastu nedočkáme. Ale je to tu! Bitcoin tvrdohlavo stúpa hore a v posledných hodinách už zase prekonal hladinu 8000 $. Na burze Bitstamp viac menej testuje tohtoročné high. Znamená to teda, že všetko zlé je za nami a môžeme pokračovať smerom k 10 000 $?

Možno. Iste sa všetci zhodneme, že piatkový dump bola čistá manipulácia trhu. Jediný človek na Bitstampe – burze s priemerným denným volume, ktoré väčšinou nepresiahne sto miliónov dolárov, v jednom momente predal BTC za 35 mega. Viac info. si môžete prečítať v tomto prehľade trhu.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin mieri na 10 000 $?

Ja osobne to mám tak „fifty-fifty“ – je dosť možné, že piatkový prepad nebude mať prakticky žiadny vplyv na trh a v priebehu budúceho týždňa budeme pokračovať, akoby sa nechumelilo. Stále je tu však možnosť, že sa vytvára klasický „bubble graf“

bublina graph

Mne osobne táto pumpa tak trochu príde ako „return to normal“ – teda zdanlivý návrat k „normálnemu“ rastu tak, ako sme si naň v posledných mesiacoch zvykli. V skutočnosti to však je pasca na býky. Ak medvede nedovolia Bitcoinu vytvoriť nové high, pravdepodobne nás v nasledujúcich týždňoch čaká veľká korekcia.

Ceny kryptomien môžete sledovať na stránke KMcap.eu

kmcap altcoiny

Viac sa iste dozviete v analýzach, ktoré profesionálni obchodníci denne publikujú na webe Trading11.com.

A sledujte dnes Kryptomagazin! Jedna profi analýzu publikujeme aj tu. AK to nechcete premeškať, prihláste sa na odber notifikácií (návod nájdete tu).

Čo robiť ďalej?

Poďte zahlasovať v našej novej ankete a prečítajte si najnovšie novinky o tokene LEO! Stane sa z neho druhý BNB? :O

[ANKETA + NÁZOR] LEO tokeny of Bitfinexu sa začnú obchodovať už v pondelok! – Oplatí sa nakúpiť?

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of