[ANKETA + NÁZOR] LEO tokeny of Bitfinexu sa začnú obchodovať už v pondelok! – Oplatí sa nakúpiť?

BITmarkets BITmarkets

Nedávno sme vás informovali o novom coine LEO. Táto kryptomena bola vytvorená burzou Bitfinex s cieľom zaplátať obrovskú dieru v bankovom účte jej sesterskej spoločnosti Tether. Po tom, čo vyšlo najavo, že takmer tretina USDT tokenov nie je ničím krytá a firme chýba neuveriteľných 850 miliónov dolárov nastala panika a LEO token bol spôsob, ako upokojiť zákazníkov.

Bitfinex tieto tokeny rozpredal v súkromnom kole financovania a získal tak miliardu dolárov. Viac o tokene LEO sa dočítate v tomto odkaze.

Burza mala, zdá sa, všetko dopredu pripravené pre prípad, že by rýchlo potrebovala nejaké peniaze. LEO tokeny sa totiž na verejnosť dostanú už v pondelok (20. 5. 2019) o 10:00 nášho času a bude možné obchodovať ich v týchto menových pároch:

  • BTC/LEO
  • USD/LEO
  • USDT/LEO
  • EOS/LEO
  • ETH/LEO

Oplatí sa nakúpiť LEO tokeny?

Je však otázne, nakoľko sa oplatí nakúpiť túto novinku. Na začiatok je nutné poznamenať, že akékoľvek nákupy so sebou nesú vysoké riziko. Nedá sa s istotou odhadnúť, ktorým smerom sa nakoniec LEO tokeny vydajú. Vzhľadom na to, že peniaze na nákup LEO tokenov išli z vreciek súkromných investorov, ktorí pravdepodobne vedeli, čo robia, neočakávame dump veľkého počtu tokenov na trh.

Môže vás zaujímať: Google Search: Bitcoin v počte vyhľadávaní predbehol Donalda Trumpa!

LEO sa pravdepodobne budú uvoľňovať v relatívne malých množstvách a burza Bitfinex bude regulovať ich zásobu v obehu tak, aby mala cenu pod kontrolou.

Na druhej strane, bude mať LEO podobnú funkcionalitu ako BNB od burzy Binance. Zníži poplatky pri obchodovaní na burze a Bitfinex sa zaviazal, že časť ziskov bude používať na skupovanie tokenov, ktoré následne spáli. Reálne sa tak dostaneme do situácie, kedy sa bude neustále zvyšovať dopyt, no ponuka sa začne znižovať. Cena by tak mala logicky rásť.

Bitfinex je veľmi kvalitná kryptomenová burza, ktorú riadia schopní ľudia, ktorí očividne vedia, čo robia. Pri pohľade na Binance Coin veľa ľudí potláča slzy a hľadá na trhu podobnú príležitosť. Zdá sa, že by ňou mohol byť práve LEO.

Ja osobne plánujem nakúpiť nejaké tokeny a uvidím, či to bol dobrý nápad. A čo vy? Tiež budete nakupovať? Zahlasovať môžete v našej ankete!

Veríte, že viac než 90% BTC adries je momentálne v zisku?

Loading ... Loading ...
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: