bitcoin win oslava rast stupanie

Trh s kryptomenami je očividne bullish. Síce to ide pomaly,a le isto. Bitcoin sa od posledného väčšieho prepadu v septembri tohto roka neustále tlačí dole a preráža jednu rezistenciu za druhou. Od septembrového low už spravil 18% zisk a zvýšil svoju hodnotu o 2000 $.

Prišiel čas na nové ATH? – Takto sa Bitcoin správal 100 dní po halvingu

Pokus o prerazenie ďalšej rezistencie prebieha aj v tejto chvíli. Po 14-dňovej konsolidácii v intervale 11 200 – 11 500 USD včera ráno konečne prerazil a dnes sa tlak naďalej zvyšuje. Nové high smer zaznamenali na hladine 11 870 $ (burza Bitstamp).

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Teraz už len čakáme, či sa konečne dočkáme otestovania 12 000 $. Na tejto hladine sa v auguste nachádzala veľmi silná rezistencia a aj vtedy sme ju mali problém prekonať. Teraz prichádza druhý pokus a vyzerá to celkom nádejne.

Ak chcete vedieť viac o krátkodobej vyhliadke pre Bitcoin, prečítajte si našu technickú analýzu:

Analýza Bitcoinu (BTC) – Krátkodobo hore?

Altcoiny za Bitcoinom nestíhajú

Väčšina ostatných kryptomien teraz na Bitcoin nestačí. BTC za posledných 24 hodín spravil 3% zisk. Ethereum  je viac menej na nule, XRP je 2% v pluse a taký BNB dokonca klesá.

Ak sa však pozrieme na pohyby za psledný týždeň, bitcoin je teraz rozhodne kráľom. S 2,5% ziskom na neho nestačí žiadny altcoin s veľkou kapitalizáciou okrem Bitcoin Cashu. Prekonáva ho až Stellar 9% (17. miesto v kapitalizácii) a nováčik Filecoin FIL +12% na 34. mieste. Dobrý výkon predviedol aj Dash, ktorý dnes zaznamenal 12,5% pumpu. Jeho týždenný zisk však dosahuje iba 3,5%.

Včera sme publikovali aj technickú analýzu altcoinov. Prečítajte si ju tu:

Bulls sú pri moci! – Kam až porastú altcoiny?

Viete o tom, že na ťažbe sa dá stabilne zarábať až 5% mesačne? Chcete vedieť ako na to? Pridajte sa k nášmu webináru.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance