Bitcoin údajne ešte nedosiahol dno
Bitcoin údajne ešte nedosiahol dno. Zdroj: Shutterstock.com/MNami

Dôležitá historická udalosť naznačuje, že sme stále nedosiahli dno. Bitcoin by v takomto prípade mohol klesnúť až na hranicu 9 100 dolárov.

Kedy sa Bitcoin odrazí od dna?

Dlhodobá korekcia na trhu s kryptomenami naďalej pretrváva a stále nie je jasné, či sme dosiahli dno. K tejto otázke sa vyjadril aj populárny analytik Willy Woo. Jeho argumenty sa opierajú najmä o historický trend. Ak sa nemýli, Bitcoin môže opäť výrazne klesnúť.

Nebuďte si takí istí tými ľuďmi, ktorí si myslia a tvrdia, že Bitcoin už dosiahol dno. Trh s kryptomenami nám ešte len naznačí, či sme skutočne na dne. Myslím si, že nie,“ uviedol Willy Woo.

Prečítaj si tiež: Inflácia kryptomien: ako vás môže pripraviť o peniaze? Otázky a odpovede

Woo tvrdí, že BTC ešte nepocítil takú bolesť ako v prípade predchádzajúcich pádov na dno. Aktuálne je len 52 % mincí v obehu, ktoré sa nachádzajú v tejto fáze. Pri predošlých pádoch to bolo 61 %, 64 % a 57 %. Zatiaľ sme teda ešte ďaleko.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Woo teda tvrdí, že ak sa zopakuje história, Bitcoin padne až na 9 100 dolárov.

História sa nemusí zopakovať najmä v tejto modernej dobe, keď sa celkové futures obchody nezapočítavajú do dát v sieti. Ak sa však zopakuje, Bitcoin môže padnúť až na 9 100 dolárov,“ uviedol Woo.

Analýza Willyho Woa sa značne odlišuje od toho, čo tvrdia ostatní odborníci. Tí predpokladajú, že BTC v čase pretrvávajúcej ekonomickej krízy začne rásť.

Čítaj ďalej: Kiyosaki vyzýva investorov: „Nakúpte kryptomeny skôr, ako príde najväčší krach v dejinách ľudstva“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance