Powercrypto rozširuje mining
Powercrypto rozširuje mining. Zdroj: Shutterstock.com/Yevhen Vitte

Dcérska spoločnosť poskytovateľa softvéru blockchainu Powerbridge Technologies, Powercrypto Holdings, oznámila spustenie iniciatívy udržateľnej ťažby kryptomien BTC a ETH v Hongkongu.

Spoločnosť plánuje nasadiť celkom 2 600 prvotriednych ťažobných súprav, ktoré budú pozostávať zo 600 ťažobných strojov BTC. Pracovať budú s hash rate 60 PH/s, ako aj ďalších 2 000 banských strojov ETH, ktoré využijú silu hash rate 1 000 GH/s.

Podľa oznámenia je konečnou ambíciou Powercrypto zvýšiť úroveň hash rate BTC a ETH na severoamerických a ázijských trhoch. Analytické údaje odhalili, že aktuálny BTC hash rate predstavuje 150,29m v rámci sedemdňového priemeru. To je číslo výrazne vyššie ako dvojročné minimum 84,8 z júna tohto roku.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Druhý najväčší mining pool ETH na svete pozastavil všetky operácie

Powercrypto vo veľkom spúšťa ťažbu uprostred banu

Stewart Lor, prezident spoločnosti Powerbridge Technologies, sa podelil o očakávania svojej spoločnosti týkajúce sa budúcnosti tejto iniciatívy:

,,Sme veľmi nadšení z nášho uvedenia na trh v odvetví ťažby kryptomien. Očakávame, že naše vysokovýkonné ekologické kryptobanícke stroje výrazne urýchlia naše príjmy.

Hongkongský menový úrad (HKMA) v pondelok vydal oficiálny white paper, v ktorom navrhuje celoročné úsilie v oblasti výskumu a vývoja. Cieľom je zhodnotiť vierohodnosť digitálnej meny centrálnej banky, bežne označovanej ako digitálny hongkongský dolár (e- HKD).

Iniciatíva bola súčasťou vízie Hongkongu Fintech 2025, technologickej iniciatívy na zlepšenie infraštruktúry krajiny v súlade s modernými požiadavkami. Napriek podpory inovatívnych postupov v tejto oblasti sa národné regulačné orgány pozerajú na priestor digitálnych aktív nepriaznivo. Hongkong je však v súčasnosti politicky vedený ako osobitný administratívny región Číny.

Mohlo by ťa zaujímať – Tento 19-ročný chalan zarába na miningu Bitcoinu 54 000 USD ročne – Inšpiruje mladých ľudí

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre