Binance travel akcia
Binance travel akcia. Zdroj: binance.com

Binance, globálna blockchainová spoločnosť stojaca za svetovo najväčšou kryptomenovou burzou, oznámila vôbec prvú dovolenku sponzorovanú kryptomenami – t. j. „krypto-turizmus“. Cieľom má byť ukázať ľudom aké je jednoduché cestovať a platiť s kryptomenami.

Binance sa spojila s poprednými cestovateľskými influencermi, Laurenom Bullenom a Jackom Morrisom, na globálnom lovení kryptomien, ktoré zahŕňa rozdávanie 50 000 dolárov v BNB.

Viceprezident marketingu Binance James Rothwell povedal: „Krypto-turizmus robí svetové cestovanie jednoduchšie a bezpečnejšie pre každého. Je to tiež ekonomická voľba, pretože nie sú žiadne poplatky, úplná transparentnosť transakcií a žiadne problémy s výmenným kurzom jednotlivých krajín. Jednoduchosť používania počas cestovania je dôkazom toho, že kryptomeny sú neuveriteľným mainstreamovým globálnym nástrojom.“

Pri cestovaní môžete používať v čoraz väčšom meradle kryptomeny
Pri cestovaní môžete používať v čoraz väčšom meradle kryptomeny. Zdroj: shutterstock.com/I am Kulz

Počnúc Svetovým dňom cestovného ruchu (27. septembra) si Lauren a Jack exkluzívne rezervujú cestovanie s kryptomenami ako aj všetkých tovarov a služieb pomocou Binance Pay. A to všetko pri zdieľaní cestovateľských tipov a trikov, ako urobiť krypto-turizmus realitou pre každého. Každá dvojica skryje darčekovú kartu Binance v tajných destináciách v hodnote 25 000 dolárov v BNB, aby pomohla financovať sny dvoch šťastných nasledovníkov v krypto-turistike. Vypustia sériu indícií cez účet @gypsea_lust (Lauren), @jackmorris (Jack) a @binance a po získaní skrytých cien, ak je to potrebné, aktivujú sa nové účty Binance s 25 000 $ v BNB. Tie získa daný výherca.

Rád sa púšťam do nových oblastí a krypto-cestovanie je presne to. Toto je len začiatok a úplne nový úžasný svet pre ľudí, ktorí milujú cestovanie,“ povedala Lauren.

Zasvätil som svoj život cestovaniu a teraz to robím bez toho, aby som sa musel obávať výmennej sadzby alebo nosenia fyzickej hotovosti,“ povedal Jack. „Ľudia si myslia, že globálne cestovanie musí byť iba super drahé a komplikované – nie je.“

Odvetvie cestovného ruchu bolo mimoriadne tvrdo zasiahnuté pandémiou, nedávnou volatilitou trhu a geopolitickými konfliktami. Kampaň zameraná na podporu platieb za dovolenky cez kryptomeny má ukázať, že môže byť ešte jednoduchšia a lacnejšia ako za hotovosť

Viac o Binance Pay nájdete na pay.binance.com.

O spoločnosti Binance

Binance je popredným svetovým poskytovateľom blockchainového ekosystému a infraštruktúry pre kryptomeny so súborom finančných produktov, ktorý zahŕňa najväčšiu burzu digitálnych aktív. Binance sa zameriava na zvyšovanie slobody peňazí pre používateľov a obsahuje bezkonkurenčné portfólio kryptomenových produktov a ponúk vrátane obchodovania a financií, vzdelávania, údajov a výskumu, investícií a inkubácie,
decentralizáciu a infraštruktúrne riešenia. Viac informácií nájdete na stránke
https://www.binance.com.

Upozornenie na riziká spojené s platbou Binance: Ceny digitálnych aktív môžu byť volatilné. Hodnota vašej investície môže klesnúť alebo stúpnuť a nemusí sa vám vrátiť investovaná suma. Ste výhradne zodpovední za svoje investičné rozhodnutia a spoločnosť Binance nenesie zodpovednosť za prípadné straty, ktoré vám môžu vzniknúť. Pre viac informácií navštívte podmienky používania, podmienky používania služby Binance Pay a upozornenia na riziká.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.

Prečítaj si aj: Burza Binance sa po štyroch rokoch vracia na japonský trh

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance