Začne sa pre Bitcoin masívny rast?
Začne sa pre Bitcoin masívny rast? Zdroj: Shutterstock, phive

Špičkový kryptomenový analytik Justin Bennett očakáva, že Bitcoin konečne prelomí medvedí odpor a odštartuje býčiu rallye, ktorá prekoná všetky očakávania. Čo sa podľa neho udeje?

Odštartuje Bitcoin masívny rast?

Populárny a ostro sledovaný analytik Justin Bennett disponuje až 101 000 sledovateľmi na Twitteri. Pred pár dňami prišiel s pomerne prekvapivým pohľadom na BTC. Podľa neho sme pred štartom veľkého rastu, ktorý úplne zbúra všetky očakávania.

Je veľká šanca, že trh s kryptomenami už dosiahol lokálne dno, ak sa dnes BTC podarí znovu získať 28 800 USD. Podobne ako počas výpredaja, aj býčia rallye pravdepodobne prekoná väčšinu očakávaní.

Bitcoin sa v čase písania tohto článku obchodoval na úrovni 29 682 USD.

BTC/USDB
BTC/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: CEO burzy Binance podporí komunitu Terra – vyžaduje však absolútnu transparentnosť

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Bennett sa dosť aktívne zaoberá aj grafom dominancie USDT.D. Ide o index, ktorý sleduje ocenenie stablecoinu USDT v pomere k trhovej hodnote všetkých kryptomien. V prípade rastového trendu tohto grafu, sa investori orientujú na predaj kryptomien, aby tak vložili svoj kapitál do Tetheru. V opačnom prípade investori nakupujú BTC a altcoiny.

Podľa Bennetta môžeme byť svedkami korekcie:

USDT.D s masívne sa rozširujúcim stúpajúcim klinom (ide o obrazec vyčerpania). Toto prelomenie môže mať býčí charakter. Cieľom je aspoň 20 % pokles, čo by znamenalo približne 20 % nárast pre BTC zo súčasných úrovní.

Analýza USDT.D
Analýza USDT.D. Zdroj: Bennett

Aj keď je trh stále v medvedej nálade, trh častokrát ponúka zaujímavé príležitosti na profitujúce obchody.

Nachádzame sa v tom bode klesajúceho trendu, keď mnohí majú pocit, že BTC už nikdy nebude rásť. Je to totálne zúfalstvo. To je zvyčajne dobrý čas na nákupy. Dokonca ani medvedie trhy sa nepohybujú po priamke.

Analýza BTC
Analýza BTC. Zdroj: Bennett

Čítaj ďalej: Dan Gambardello: „Cardano je najspoľahlivejším, najbezpečnejším a najškálovateľnejším blockchainom“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance