Dogelon Mars
Dogelon Mars. Zdroj: Google

Posledné týždne sú na trhu s kryptomenami v znamení meme coinov. Trend určil token Shiba Inu, ktorý doslova zvalcoval konkurenciu. Tento shitcoin, ako ho veľa odborníkov nazýva, je dokonca v TOP 10.  Ako to už býva zvykom, na popularite jednej kryptomeny sa zvezú aj ďalšie, ktoré bez problémov dosahujú tisíc percentné zisky. Jedným z takýchto shitcoinov je aj projekt Dogelon Mars.

Mohlo by ťa zaujímať: Kryptomena Shiba Inu urobila za posledný rok 100 000 000 % zhodnotenie

Dogelon Mars sa vyšplhal o 4 000 %

Za posledný mesiac dokázal tento token dosiahnuť zisk 4 000 %. Tento masívny zisk sa odzrkadlil aj na celkovej trhovej kapitalizácii, ktorá sa zastavila na 26 miliónoch USD. Dogelon Mars je tak aktuálne už v TOP 100, konkrétne na 92. mieste.

ELON/USDT
ELON/USDT 30m TF. Zdroj: TradingView

Najväčší vplyv na raste má s určitosťou zalistovanie na burze OKEx a taktiež Crypto.com.

Treba však podotknúť podstatný faktor. Aktuálne sa väčšina meme coinov a rôznych shitcoinov so psou tematikou, snaží zviesť na vlne hypu, ktorú spôsobil projekt Shiba Inu. Tak ako som už viackrát spomenul, svet kryptomien častokrát nemá absolútne žiadnu logiku. A toto je presne ten prípad.

Meme coiny
Meme coiny. Zdroj: CoinMarketCap

Prečítaj si tiež: Tento investor nakúpil kryptomenu Shiba Inu za 3 400 USD – Teraz je miliardár!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Podobné projekty, ktoré dosiahli obrovské zisky, sú napríklad Samoyedcoin s 2 925 % profitom či Hoge Finance s 2 923 % ziskom. Stačí veľmi málo a ľudia, ktorí do týchto shitcoinov investujú, sú zrazu milionármi.

„Vždy, keď niektorá z týchto mincí začne pumpovať, každý si začne myslieť, že by to mohla byť ďalšia nezmyselná rallye. Je to kasíno, ktoré je omnoho zábavnejšie ako ruleta,“ uviedol Eric Wall, investičný riaditeľ spoločnosti Arcane Assets.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre