ICO DxChain (DX) – Kompletné riešenie pre analýzu veľkých dát

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Počuli ste už niekedy pojem dátová sila? Sú to obrovské úložiská dát (väčšinou firemné). Problémom je, že väčšina týchto dát nikdy neprejde analýzou, pretože je to príliš drahé a náročné. DxChain si na tento problém posvieti. Tento ambiciózny projekt integruje blockchain a už existujúce, centralizované technológie.  

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

DxChain chce v podstate vytvoriť komplexné riešenie pre prácu s veľkými dátami. V prvom rade chce DxChain poskytnúť možnosť ukladať dáta na obrej decentralizovanej sieti. To by malo značne znížiť náklady na ukladanie dát. Užívatelia, ktorý poskytnú svoje úložiská, budú odmeňovaní v DX tokenoch. Ďalej chce tento projekt vytvoriť decentralizovanú vrstvu pre zdieľanie výpočtovej sily (podobne ako Hypernet). Vďaka tejto vrstve bude možné dáta analyzovať a pracovať s nimi. Účastníci na sieti budú platení v DX tokenoch aj za zdieľanie výpočtovej sily.

Projekt chce svoj cieľ dosiahnuť pomocou integrácie existujúcej a funkčnej technológie Hadoop. Hadoop je open-source systém na spracovanie a ukladanie veľkých dát. Je však centralizovaný. Vďaka spojeniu systému Hadoop s multi-chain architektúrou DxChainu by malo byť možné znížiť náklady, vytvoriť bezpečnú sieť a využiť tak výpočtovú silu užívateľov siete. Projekt má otvorený whitelist, takže ak oň máte záujem, neváhajte.

Základné informácie:

  • Blockchain pre veľké dáta
  • Multi-chain architektúra
  • Integrácia technológie Hadoop
  • Zdieľanie výpočtovej sily
  • Zdieľanie úložného priestoru
  • Podpora Machine learningu (strojové učenie)

Kompletnú analýzu ICO DxChain nájdete na Trading11.

Oficiálny web: https://www.dxchain.com/

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.